2703
2553

سلام. 

دوستان میگم به نظرتون ظرف برای پذیرایی (سرویس غذاخوری) چی خوبه باشه؟چینی، ارکوپال، ایروپال و... ؟؟

اگه ایرانی باشه برای پذیرایی ضایعست؟ 

میخوام هم شیک و عمرانه باشه هم اینکه خیلی گرون نباشه

تجربیاتتون رو بگید ممنون میشم

مرسی اما لطفا لایک نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چینی خوب و‌شیکه ولی خب هم گرونه هم سنگین

ارکوپال بنظرم گزینه خوبیه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2720

من خودم چینی دویت دارم.چینی ایرانی دوست ندارم وینی های خارجی هم واقعا گرونه اما اگه مثلا ده سال پیش بود حتما بهت توصیه میکردم چینی مثلا المانی یا انگلیسی بردار

@dastankhane93
چینی خوب و‌شیکه ولی خب هم گرونه هم سنگین ارکوپال بنظرم گزینه خوبیه

عه من فکر میکردم چینی ارزونتر از ارکوپاله. ارکوپال ایرانی باشه برای پذیرایی بد نیست؟ یعنی نمیگن چه مارک و چه جنس چیپیه؟کلا چی بگیرم هم عمرانه باشه هم شیک هم حرفی توش نباشه بگن چه جنسیه خریده و از این حرفا. قیمتشم خیلی مناسب باشه

مرسی اما لطفا لایک نکنید
2714
ارکوپال خوبه سبک هم هست، من خودم کریستال و چینی داشتم اما هم سنگینه هم باید خیلی مواظبش میبودم. البت ...

یعنی چینی برای مهمون لاکچری تره؟یا ارکوپال؟من واقعا اینو نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنی.

مرسی اما لطفا لایک نکنید

عزيزم چيني خيلي خوبه

براي شام و نهاري

من براي جهازم هم چيني زرين گرفتم و هم خارجي كه الان با اين گرونيا همون ايراني بهتر و شيك تره و دلتم نميشوزه بخواي استفاده كني ازش.

ولي به نظرم براي پذيرايي ميوه و شيريني كريستال خوشگلتره و شيك تره

عزيزم چيني خيلي خوبه براي شام و نهاري من براي جهازم هم چيني زرين گرفتم و هم خارجي كه الان با اين گ ...

پس برای مهمون چینی زرین و پذیرایی میوه و ایناشون کریستال؟میخوام وقتی دیدن نگن ببین رفته چی خریده و ازین حرفا. خیب رو این حساسم که حرف توش نباشه ولی از طرفی ام نمیخوام خیلی گرون باشه. 

مرسی اما لطفا لایک نکنید
2706