2726
عنوان

دوست خیالی

351 بازدید | 50 پست

سلام پسرم سه سالشه یه ماهی میشه میگه دوستم خودمونه اسمش سعید ،،،بعد می‌ره باهاش بازی می‌کنه با ماشین میریم یه دوری بزنیم سعید هم باهامونه  حالا بنظرتون ما باید سعید رو تحویل بگیریم که نخوره تو ذوق پسرم یا نه؟

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای جان   

اره دیگه تو دنیای کودکانه خودش ی دوستی داره شما هم باید به دوستش احترام بزارید  

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

یه چیزای ترسناکی خوندم که😂 نمیتونم نظر بدم میگن بچه ها خیلی چیزارو میبینن ما نمیبینیم همشون واس همونه دوست خیالی دارن

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
شاید واسه توجه این کار رو میکنه. اما چون بچه س چیزی درمورد اینکارا نمیدونه. به نظرم شما تحویلش بگیری ...

دوست خیالی فکر کنم هست بین اکثر بچه ها ولی نمی‌دونم باید ما چطور با سعید رفتار کنیم

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
بگید تف به قبر سعید سعید کدوم خریه تو ماشین فقط من هستم و بابات

😐😐😂😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بهتره با یه روانشناس صحبت کنی تا راهکار بده گلم . یه حرف یا حرکت بیجا ممکنه تو روحیه پسر گلتون تاثیر بزاره .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
ای جان     اره دیگه تو دنیای کودکانه خودش ی دوستی داره شما هم باید به دوستش احترام بزاری ...

الان میگه مامان سعید چای شیرین بخوره  

بیخیال باشید دخترداداش منم یه دوست داشت اسمش مربا بود صداش میکردبیاد شام بخوره من میترسیدم

😂😂😂😂😂😂منم خیلی میترسم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
دوست خیالی فکر کنم هست بین اکثر بچه ها ولی نمی‌دونم باید ما چطور با سعید رفتار کنیم

اره ممکنه باشه. بهش بگین عکس سعید و واسمون نقاشی میکنی ببینیم؟ بعد سر سفره یه ظرف اضافه هم بزارین. چیز بدی نیست 

ماه پشت ابر نمیمونه ولی غصه پشت خنده چرا:)
الان میگه مامان سعید چای شیرین بخوره    

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2706