2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالیه

چه رشته ای بودی؟

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
2728

مدرکش معتبره و دانشجوهاشم باسواد 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
واقعا خیلی کتاب های کامل و بدون نقص داره. باید همه کتاب رو بخونی. جزوه ای نیست

عزیزم چندتا سوال دارم 

اولیش اینکه میشه سه ساله تموم کرد؟

دوم اینکه آمارقبولشون برای ارشد دولتی چطوره؟

والا همه تو خونه ب من میگن تا لیسانس هر دانشگاهی بری مهم نیست البته تو رشته های مهندسی و انسانی

بمنم میگن برو روانشناسیو دوست داری بخون 

ارشدو برو دانشگاه دولتی موندم چیکار کنم روم نمیشه برم دانشگاه تهران ب آموزش گروهم بگم مدرکمو بده میخوام برم پیام نور

عزیزم چندتا سوال دارم  اولیش اینکه میشه سه ساله تموم کرد؟ دوم اینکه آمارقبولشون برای ارشد دول ...

آره میشه فکر کنم.چند تا دانشجودیدم گفتن میخوایم سه و سال و نیم تموم کنیم.

حتی تو دانشگاه های دولتی همش جزوه و نمره ی کیلویی .

نه من دولتی بورم سه ترم 

دانشگاه تهران بخاطر مشکلاتی ک داشتم انصراف دادم 

و اینکه اصلا رشتمو دوست نداشتم

خیلی سخت گیر بودن خیلی

2706