2726

خانما خواهر شوهرم خیلی خوبه خیلی کلا خانواده شوهرم عالی هستن خوب .شوهرم شرکت داره که شوهر خواهرش هم پیشش کار میکنه چند روز پیش سر ظهر رفتم شرکتش در شرکت رو که باز میکنی دست راستت  دستشویی ها هستن .دخترم رو فرستادم پیش باباش گفتم برم .دستشویی .کارم تموم.شد.صدای  .شوهر خواهرش رو  با یه خانم که همونجا کار میکنه شنیدم .زنه میگفت کسی نیاد اونم میگفت نه بیا تو دستشویی وقتی مطمئن شدم در رو قفل کردن زدم بیرون .الان از اون رو خیلی حالم بده دلم برا خواهر شوهرم میسوزه قبلن هم مچ شوهرش گرفته زن صیغه کرده بوده شوهرم و بردارش یه کتک حسابی زدن بهش  ولی انگار آدم نشده ...چکار کنم اگر به شوهرم بگم قیامت میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا زن صیغه کرده دیگه میخوای چی بگی عزیزم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2728
2706