2726
عنوان

مادر خود خواهم پیش خودش چه فکری کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 67 پست

واقعا که این همه سال بچه بزرگ کن آخرش اینطوری با این ادبیات تو سایت عمومی راجبت حرف بزنه..

اگه خیلی نگران بچه هاتی دو روز بسپر دست شوهرت و خانوادش و خودت برو پیش مادرت تا جواب تست خواهرت بیاد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجب بچه ای هستی تو

وقتی شما بگی دیگه معلومه بچه بدیه... سلطان سلیطه ها بگه بد دیگه واقعا بده😂😂😂 فان بود

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2728

رعایت کنین شماهم. اما اون بنده خدا الان چکارکنه؟ یه عمر زحمتتون کشیده چند روزی ازش نگهداری کنین. من شوهرم مریض شد بااینکه بارداربودم وبارداری های سختی دارم و 4بارسابقه ی سقط داشتم ومادرش هم طبقه ی پایین اما خودم جمع وجور کردم. ماسک زدم یکسره بالاسر اسپند دود میکردم وپیاز میذاشتم ماشاالله سریک هفته سرپاشد... 

فقط 36 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 

بنده خدا خود خواه نیست فقط الان چاره ای نداره بچه بزرگ کرده که عصای دستش باشه دیگه.ش ما زایمان کردی مامانت کمک نکرد ؟حالا فاصلهذرو رعایت کن سرویس هم با وایتکس رقیق شده بشور ..عمل چی کرده؟

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

😭😭😭😭😭😭 مادر خود خواه ؟خوب ی سه روز توی اتاق باشه اگه خدایی ناکرده کرونا داشته باشه معلوم میشه بیچاره 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
خوب بنده خدا گناه داره میگی عمل کرده چیکار باید بکنه غیر شما بچه دیگه ای داره؟

۴تا پسر داره من و خواهرم دختراشیم عزیزم آخه خدا رو خوش میاد بچه هام کرونا بگیرن

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰
وقتی شما بگی دیگه معلومه بچه بدیه... سلطان سلیطه ها بگه بد دیگه واقعا بده😂😂😂 فان بود

😂😂😂

حالا جدی یه جوری درباره ی مادرش حرف میزنه انگار هفت پشت غریبست

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  

فقط اینجاشو نمیفهمم چرا به مادرتون که جونیشو به پاتون ریخته حالا که مشکل داره و مریضه میگین خودخواه بعدشم مگه نمیگین مشکل خواهرتون انفولانزا بوده؟

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
بنده خدا خود خواه نیست فقط الان چاره ای نداره بچه بزرگ کرده که عصای دستش باشه دیگه.ش ما زایمان کردی ...

عمل کیست داشته تخمدانش رو درآورده

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰

عجب دختری... درسته که بچه کوچیک داری اما اون مادرته همون مادره که تو رو به اینجا رسونده حتی اگه کرونام باشه وقتی تمام موارد بهداشتی رعایت بشه مشکلی پیش نمیاد در ضمن هیچوقت دیگه با این لحن مادر تو خطاب نکن خودتم مادری دوتا بچه داری زمین گرده....

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...

چجوری تونستین عنوان تاپیک اینو بزنین!؟

چطور زحمات مادرتون یادتون نمیاد

که حالا که تازه شوهرش فوت کرده و خودشم عمل کرده. جسمی و روحی داغونه. چطور قلبتون به درد نمیاد که کنارش باشین!؟

ازشون توو یه اتاق جدا

پرستاری کنید خب. با رعایت همه ی نکات. 

اما در خونت رو روشون نبندین. 

نظر من بود. 

2706