2726

میشه یکم دربارش توضیح بدی

تو نی نی سایت خیلی ها تو این رشته ات

یعنی مثل پزشکی ؟؟ ازمایشه چیه ...؟؟؟

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره کلاس به چی بگی

از نظرم من رشته ای که همه دانشگاها ورودی دارن ازش باکلاس نیست 

میکرو که اصلا کار نداره شانس بیاری روزانه خونده باشی با معدل بالا

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

عزیزم میکروبیولوژی جزو رشته های زیست و علوم پایه هست و هیچ کاری برای این رشته وجود نداره 

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖

خوبه گلم 

والا ماما های اطراف ما هم تو ازمایشگاه ها ساعتی کار میکنن 

به نظرم رشته خوبیه

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

نگا عزیزم خیلی رشته ب خوبیه ب خصوص برای استاد دانشگاه شدن.درسه ی پایه تمام رشته های علوم پزشکیه .ینی ما استاد داریم ولی خیلی کم مدرکشو دارن بخصوص اگه بخوایوپیش بری تا دکتراا

اگه امکانش هس برای ظهور اقا و شادی روح مادرم صلوات بگید 😔
عزیزم میکروبیولوژی جزو رشته های زیست و علوم پایه هست و هیچ کاری برای این رشته وجود نداره 

نه کاملا با زیست و علوم پایه فرق داره

چون من زیست سراسری هم آوردم ولی ترجیح میدم میکرو برم 

زیست هیچ کاری ندارع

تا دکترا که صد در صد  میخام هیات علمی بشم

خیلی خیلی کاره خوبی میکنی.بنظره من که بخون.بخدا ما استادمون اینقد سخت میگیره.استادی کلاس داره.هیچ کس مثلا تو شهر ما این رشته رو تا دکترا نرفته.اگه بخونی هیات علمی میشی ها.حالا بازم تحقیق کن.ولی واقعا رشته ی سختیه

الان برا چی کار هست کار به شانسه

ولی بنظرم ما نمیتونیم برات تصمیم بگیرم.اگه رشته ی بهتری اوردی توی برگه ی سبزی که میاد اونو برو ولی بازم حتما تحقیق کن.بپرس 

2706