2726
عنوان

سوال کرونایی

163 بازدید | 26 پست

سلام.

کسی میدونه بیمار بهبود یافته، تا چند وقت دربرابر بیماری مصون می مونه؟

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه ماه

تا چهار ماه هم باید آسپرین بخوریم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2728

والا هر روز یه چیز میگن

من تا۴ ماه رو شنیدم

اما مورد دیدم ، کمتر از دوماه، مجددا گرفته

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
شنیدم یک و نیم ماه

مطمئنی؟

همسر من تازه خوب شده. الان مادر شوهر و پدرشوهرم گرعتن. هیچ کسی نیست حتی یه لیوان آب دستشون بده بندگان خدا. میخوام ببینم اگر همسرم مصون هست بره چند روز پیششون و بهشون رسیدگی کنه.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
سه ماه تا چهار ماه هم باید آسپرین بخوریم.

یعنی همه اونایی که خوب میشن باید بخورن؟ چرا؟

برای این منظور از بیمار بهبود یافته تست آنتی بادی میگیرن اگر در بدنش پادتن وجود داشت یعنی‌مصون هست . یکی از آشنایان ما کرونا گرفت تا دو ماه بعد مرتب تست آنتی  بادی‌میداد که ببینه تا کی پادتن داره . میگفت دو‌ماه بعد اصلا پادتن نداشته .

والا هر روز یه چیز میگن من تا۴ ماه رو شنیدم اما مورد دیدم ، کمتر از دوماه، مجددا گرفته

وای راست میگی؟ پس چی میگن که مصون میمونن تا چند ماه؟

برای این منظور از بیمار بهبود یافته تست آنتی بادی میگیرن اگر در بدنش پادتن وجود داشت یعنی‌مصون هست . ...

همسر من هفته قبل آزمایش داد آنتی بادی داشت. حتی از سری قبلش هم میزانش بالاتر بود.

یه روز توی تلوزیون شنیدم ، یه دکتر میگفت

ممنون عزیزم.

2706