2737
2734
عنوان

کمک پرستاری

182 بازدید | 11 پست

بنظرتون شغل بدیه آخه من امسال کنکور دادم قبول نشدم واسه تامین اجتماعی آزمون دادم واسه کمک پرستاری مطمئنم قبول میشم اما متاسفانه بابام خیلی پیله اس و فقط میخواد من پزشکی قبول بشم ولی من دیگه واقعا حوصله درس خوندن ندارم مطمئنم اگه کمک پرستاری قبول بشم بابام نمیزاره برم شما میگین چیکار کنم(البته اینم بگم که من الان عقدم ولی بازم بابام برام تصمیم میگیره😭😔)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ب چیزی ک علاقه داری فکر کن اگ پزسکی جز آرزوهاته پس رهاش نکن ، کمک پرستاری هم خوبه میتونی در کنارش برا رسیدن ب پزشکی هم تلاش کنی 

با پدر عزیز هم صحبت کن ک توی این دوره زمونه کار ب زور پیدا میشه بگو اجازه بده کمک پرستاری رو برم پزشکی هم تلاش میکنم

چرا حوصله نداری ؟؟؟ اگ ب پزشکی علاقه داری حتما میتونی بهش برسی خدا بی دلیل آرزوی چیزی رو تو دل آدم نمیزاره

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
کمک پرستاری یه مدت میگرفتن الان دیگه نمیگیرن  بنظرم فایده نداره بشین بخون حداقل پرستاری قبول ...

من خودم پزشکی دوست ندارم بابام مجبورم میکنه

نه الان ۲ آبان آزمون بود واسه کمک پرستاری من آزمون دادم

کمک پرستاری یه مدت میگرفتن الان دیگه نمیگیرن  بنظرم فایده نداره بشین بخون حداقل پرستاری قبول ...

آزمون رو میگ قبول میشم. خودشون قراره ببرنش سرکار

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
2738

راهنمای کامل ثبت نام دوره کمک پرستاری در این مقاله ارائه داده شده است. آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام در دوره های کمک پرستاری را دارند، در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام، لازم است به سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری به نشانی komakparastari.ir مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. راهنمای ورود به سایت ثبت نام دوره کمک پرستاری به صورت کامل در این مقاله ارائه داده شده است.