2733
2734
عنوان

لاک زدم خیلی ضایع شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 46 پست
چ دستان گوگلیع😍دلم خواست گازت بگیرم راستشو بخوای این مدلی یکم بده ب ناخونات طرح رنگ ساده یک دست بی ...

😂😂😂وای همه مسخرم میکنن میگن دستات چه تپله

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی که حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه به دلشان مانده، لعنت به کرونا 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگشت حلقه ات خوبه ولی انگشت وسطی زیاد جالب نیست

شایدم تو عکس بد افتاده

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی که حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه به دلشان مانده، لعنت به کرونا 😊
2731
😂😂😂وای همه مسخرم میکنن میگن دستات چه تپله

من دستام لاغرو درازه ،همه میگن قشنگن من دوست ندارم ولی دستای ت نازن آدم دلش میخواد گاز بگیره

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
2738
انگار دست دختر دوساله تپلیه  😝😝😝😝😝😝😝😝😐

نامرد مسخره نکن😂⁦🖐️⁩

درکل خوبه ولی انگشت اشاره و انگشت وسطی تمیز درنیاورده.

خودم زدم 😂 باید پاک کنم دوبارع بزنم

خوبه کودک درونت زنده س🤣🤣🤣

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
من دستام لاغرو درازه ،همه میگن قشنگن من دوست ندارم ولی دستای ت نازن آدم دلش میخواد گاز بگیره

کسی قدر چیزی که داره رو نمیدونه، من دلم میخواد لاغر و کشیده باشه دستام شما که دستات اینجوری هست دست تپل دوست داری

2706