2726
عنوان

ی کاربر به اصطلاح مرد هست که...

573 بازدید | 60 پست

میگه پزشکی قبول شده و تبلیغ میکنه مشاوره دادنشو (البته با رتبه ی ۱۷۰۰!!!) و میگه که خانوما بیان تل یا وات واسه مشاوره پولی

اعتراضم که میکنی میبنده به فحش

خودتون تاپیکشو ببینین

اون تاپیکی که نوشته پزشکی قبول شدم و جلوش ایموجی بوسه گذاشته

اگه احساس کردین اینکه ی آقا بیاد اینجا و به خانوما بگه هرزه و آشغال و این حرفا، کار درستی نیست، واسه کاربریش به نی نی یار پیام بدین

ممنونم @نی_نی_یار_41‍ 

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_2    

نی نی یار های محترم دیشب هرچه قدر صداتون کردم نیومدین

کاربری اون آقای غیر محترمو تو پست بعد میزارم 

شمام لطفا نی نی یار رو صدا کنین

عزیزم تاپیکسونو ندارید؟

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این خوب تازه قبول شده مشتور چی میخواد بده. یعنی اونی که قبول میکنه بره پیش این مشاوره بگیره مغزش از جلبک دریایی پر شده 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
این خوب تازه قبول شده مشتور چی میخواد بده. یعنی اونی که قبول میکنه بره پیش این مشاوره بگیره مغزش از ...

عزیزم الان همه تا یچیزی قبول میشن میزنن تو فاز مشاوره😂

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2706