2737
2734
عنوان

اینم کیت امروزم که کمرنگ شد😁+عکس

735 بازدید | 72 پست

کیت دیروزم خیلی پررنگ شد تخمدان چپمم تیر میکشید و درد داشت

اینم الان زدم دیدم کمرنگ تر شده

ینی فولی اگه داشتم آزاد شده دیروز

برام دعاکنین دوسال بیشتره که منتظرم و تنبلی دارم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منب خیالم بی بی چک زدم اخرش فهمیدم کیت تخمک گذاری بوده الان اصلا جرعت زدنشو ندارم 9 روزه از موعدم گذشته. انشالا بهترینا برات اتفاق بیوفته

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️

چجوری این کیتارو میخونین و تشخیص میدین من که هیچی نمیفهمم

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
2738

ایشالا عزیزم ی نی نی ناز و سالم زودی میاد بغلت بره منم دعا کن 

⛔️درخواست دوستی ندین مخصوصا اقایون درتاپیکام شرکت نکنید به نی نی یار اطلاع میدم.  خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره ❤️یا اباعبداالله حسین ❤️

منم تنبلی تخمدان دارم و فعلا بچه نمی خوام یعنی منم به مشکل می خورم؟

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
وای خدا از تصورشم بال درمیارم😍😍😍

انشالله خدا بهت نی نی بده یه نی نی شیطون که پرای بالتو دونه دونه بکنه🤣من خودم بچه بودم هرکی بچه میخواست دعا میکردن عین من بهشون بده انقد که اذیت میکردم😐

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2706