2726
عنوان

ناهار چی دارید؟عکس ناهاراتونو بفرستید ببینیم😌

| مشاهده متن کامل بحث + 4538 بازدید | 186 پست
اره عزیزم رب نزدی

زدم عزیزم توعکس کمرنگ شده تو ماکروویو پختم با اویشن فراوون .جاتون خالی گلم بفرمایید

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم رولت گوشت درست کردم تازه تو رب دمشون دادم 

همگی خوشمزه هاتون نوش جونتون

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2728
طرز تهیه ش چجوریه؟؟بعد مزه ش چه مدلیه ؟؟

لوبیا و نخود و یه سیبزمینی متوسط با یه پیاز میدارم بپزه کامل . مرغ رو میپزم ابشو میریزم بعد با پیاز و سیر سرخ میکنم خوب خوب . البته فقط رون مرغ استفاده میکنم . ادویه هم . زرد چوبه فلفل سیاه ادویه کاری و یه کم گلپر . بعدم رب میزنم خوب خوب که سرخ شد و حبوباتم پخت همه رو قاطی میکنم .دو تام لیمو میندازم . حرارت کم میکنم تا خوب جا بیفته . البته گاهی گوجه خرد شده هم اضافه میکنم . واقعا خوشمزه میشه و اصلا مرغ بو نمیده 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
منم دقیقا ابگوشت مرغ 

این قارچا چی میگه

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
لوبیا و نخود و یه سیبزمینی متوسط با یه پیاز میدارم بپزه کامل . مرغ رو میپزم ابشو میریزم بعد با پیاز ...

چه جالب طرز پختش مشخصه خوب میشه

مرسی عزیزم🍃🍃☘️💥☘️🍃🌹🌹

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
لوبیا و نخود و یه سیبزمینی متوسط با یه پیاز میدارم بپزه کامل . مرغ رو میپزم ابشو میریزم بعد با پیاز ...

یادم باشه یبار پذید کنم

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  
2706