1874
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

😮😮😮

۱۱/۱۱ تولمدمه 😍 ❌اگه تگ نمیکنم یا خصوصی نمیام زیاد، ازم ناراحت نشین مشکل فنیه❌ Aşk acısı taşımayan yürek ;ya deliye aitrir, ya ölüyeMevlana     هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو از حقش محروم کردی...           دیگه باید بری اگه حال دلمون بده اخه مگه این رابطه چه گلی به سرمون زده بیا دیگه باور کن بینمون هیچ حسی نیست این تاثیر داروی بی حسی نیست ما زبون همو بلد نشدیم آخر نیست غمت شاید نکنی باور مرگ ی بار شیون ی بار سخته ولی برو منو راحت بذار نشد که بشه خب نخواستی بشه مگه قلب من دیگه تا کجا میکشه           #پازل          خانندگی دوس دارم😢   ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎
1965
بدون مجوز که نمیتونن مطب بزنن احتمالا اینا مثل پزشک های تجربی تو خونه کار میکنن☹

به صورت عیر قانونی کار میکنن متاسفانه حتی مطب میزنن بدون مجوز .پس خود بیمار باید حواسشو جمع کنه 

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 
چرا

چون تعداد زیادی افراد هستن که بدون اینکه تحصیلات دندانپزشکی داشته باشن،بدون شماره نظام مجوز و به صورت غیر قانونی اقدام به انجام اعمال دندانپزشکی میکنن 

چون تعداد زیادی افراد هستن که بدون اینکه تحصیلات دندانپزشکی داشته باشن،بدون شماره نظام مجوز و به صور ...

اگه آشناباشه وخودمون بشناسیم چی 

😐کنارم گذاشتی که تلخم کنی شرابی شدم ناب حسرت بکش😏😎
اگه آشناباشه وخودمون بشناسیم چی 

اگه خودتون میشناسید و میدونید دندانپزشک هست نیازی نیست دیگه