2737
2739

من کامل کوتاه کردم تا رفت اعصابمو خورد کرده هرچی نوک گیری میکردم تموم نمیشد 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

موخوره به خاطر خشکی موئه نوک موهاتو همیشه چرب کن ویتامین‌ مصرف کن 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2738

من کوتاه کردم

شامپوت ببین موهاتو خشک نمیکنه ک

با کش سفت نبند موهاتو

روغن زیتون زدی موهات زیاد نزار بمونه

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

من هميشه داشتم كوتاه كردم بعدش هم هميشه از حموم ك ميام ارگان ميزنم تاالان كه خداروشكر نزده

كسي ميدونه روغن ارگان اصل كدوم پيجا دارن؟

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

منم سشوار و اتو اصلا، چند ساله همش روغن آرگان مصرف میکنم، ویتامین بهترینارو میخورم، کوتاهم میکنم هر سه ماه اما بازم میزنه، دو سال پیش بالیاژ کردم فقط، مردم سالی چندبار دکلره میکنن هیچیش نمیشه

موهاتو هفته ای دوبار شامپو بزن

زیاد شستن مو باعث خشکیش میشه ک دلیل موخوره هم همین خشکیه 

از روبالشی نرم استفاده کن 

نوک موهاتو بعداز حمام چرب کن با روغن زیتون ،نارگیل بادام و....

اتو و سشوارم که گفتی نمیکشی

نوارفتابم  سعی کن نخوره به نوکشون (کلا به همه جا اسیب میزنه اما براموخوره همون نوکشونو درنظر گرفتم😊)

جهان تحقق یافته ی ذهن انسان است
2706