2737
2739
راستی حسم میگه شوهرت کچل وزشته😡😛😛😛😛😛

شوهر ندارم مجردم 😛😛😛😛😂😂😂😂

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
اره حسم گفت صددرصدمعمولاحسم درباره بعضیاخیلی قویه یکی ازدوستام حامله بودهمه بش میگفتن بچت دختره من ی ...

ذخیره بهداشت عمومیم بنظرت ثبت نامم می‌کنن یا ن؟ 😭

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره حسم گفت صددرصدمعمولاحسم درباره بعضیاخیلی قویه یکی ازدوستام حامله بودهمه بش میگفتن بچت دختره من ی ...

تور خدا به من بگو توروخدا بگو باهم ازدواج میکنند یا نه؟اسم پسره علی دختره مریم😔🖤

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
تورو خدا اگراومدی حسشیشمی توروجان عزیزت بگوباهم ازدوام میکنند یا نه؟اسم پسره علی دختره مریم😔💔🙏

جان عزیزم روقسم نده...عزیزدلم من نمیدونم بخداحسم گاهی برابعضیاقویه فالگیرنیستم که😂

میشه برای سلامتی مادرم صلوات بفرستی❤
2738
جان عزیزم روقسم نده...عزیزدلم من نمیدونم بخداحسم گاهی برابعضیاقویه فالگیرنیستم که😂

خب حالا همون حست رو میشه به من بگی خواهشا🙏🖤

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
آره

شوخی کردم گزارش نزدم برات

حالا اگه حس ششم داری یه سوال بپرسم جواب میدی

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

اخییییی دور خودتو حست بگردم الهی 😍😂

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
دوستن؟چنساله؟

نه اصلا رابطه ای قبلا باهم نداشتن پسره ۲۹ سالشه دختره ۲۱ ساله

2706