2726

عاغا بگین منو شوهرم بچه دارمیشیم؟

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای تاپیکای حس ششم گزارش می‌زنیم صلوات

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

اسی منتظر این تاپیک بودم ففط😂

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
برای تاپیکای حس ششم گزارش می‌زنیم صلوات

بزار سرگرم شیم😂

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
عاغا بگین منو شوهرم بچه دارمیشیم؟

اره حسم گفت صددرصدمعمولاحسم درباره بعضیاخیلی قویه یکی ازدوستام حامله بودهمه بش میگفتن بچت دختره من یه حسی بم میگفت پسره بش گفتم بروسونوبت میگن پسره...پسربودواقعا😍

میشه برای سلامتی مادرم صلوات بفرستی❤

تورو خدا اگراومدی حسشیشمی توروجان عزیزت بگوباهم ازدوام میکنند یا نه؟اسم پسره علی دختره مریم😔💔🙏

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
اره حسم گفت صددرصدمعمولاحسم درباره بعضیاخیلی قویه یکی ازدوستام حامله بودهمه بش میگفتن بچت دختره من ی ...

کسی که بهش فک میکنم دوستم داره؟؟

زندگی چقدر شبیه ماسولست،سقف خیال یکی کف روزمرگی یکی دیگست✨
2706