2703
2553
عنوان

کیا قراره اخر هفته برن سفر؟!

204 بازدید | 17 پست

بچه ها کنجکاوم بدونم با وجود روزی چهارصد نفر کشته (که همه میدونیم بیشتره امار) بازم کسی هست که جرات کنه بره سفر؟!

تعداد رای : 22
نظرسنجی
اره، میریم
3
13%
نه، میشینیم تو خونه
19
86%
مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

کاش جاده ها رو ببندن آخه مردم میرن

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرونا ممکنه تا چند سال باشه .

میشه بگین مردم تا کی صبر کنند تو آپارتمان ۶۰متری ؟

نریزین سرم من خونم شمالی هستم و تو خونه ویلایی و بهترین جا زندگی میکنم

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2456
کرونا ممکنه تا چند سال باشه . میشه بگین مردم تا کی صبر کنند تو آپارتمان ۶۰متری ؟ نریزین سرم من خون ...

خبر داری چند تا واکسن فاز سه‌شون با موفقیت تموم شده و منتظر تایید سازمان بهداشت جهانی هستن که وارد بازار بشن؟

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2714
خبر داری چند تا واکسن فاز سه‌شون با موفقیت تموم شده و منتظر تایید سازمان بهداشت جهانی هستن که وارد ب ...

اوکی

به سلامتی 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
ما قبل کرونام جای نمی‌رفتیم الآنم نمیریم هرکس می‌ره من راضی نیستم قیامت میام سراقش

الان یکی بی درک پیدا میشه بگه تو‌چه کاره ای که راضی نیستی نمیدونه که همه مثل زنجیر بهم وصلیم   

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

من دیروز با پرواز اومدم شهر پدریم بعد دوسال اومدم خونه بابامو دیدم🙁اونم به خاطر سنگ کلیه لعنتی ..همسرم میخواست بره سرکار ده روزی احتمالا کاره منم یهو فهمیدم سنگ کلیه دارم اونم اومده گیر کرده تو لوله نزدیک مثانه باید زودتر درمان کنم وگرنه کلیه مو از کار میندازه با ی بچه دو ماه و نیمه.راهی نداشتم جز اومدن خونه بابام که حداقل بچه رو مامانم بگیره من برم دنبال دوا دکتر

بعضی ها مجبورن اینجوری سفر برن🙁🙁

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
الان یکی بی درک پیدا میشه بگه تو‌چه کاره ای که راضی نیستی نمیدونه که همه مثل زنجیر بهم وصلیم   ...

دقیقا وقتی اون کرونا میگیره جون من همه آدما به خاطر میوفته یعنی اگر فقط یکی بره انگار همه رفتن درحالی ک نرفتن

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

ببین آخر هفته نمیرن که سه شنبه که تعطیله چهارشنبه هم مرخصی مبگیرن پنج شنبه هم میزنن تنگش .یعنی دوشنبه بعد از ظهر حرکته😎

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
من دیروز با پرواز اومدم شهر پدریم بعد دوسال اومدم خونه بابامو دیدم🙁اونم به خاطر سنگ کلیه لعنتی ..هم ...

عزیزم شما شرایطت فرق میکنه، مجبور بودی

منظور من کسایی بودن که برای خوش گذرونی میرن سفر

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706