2733
2734
عنوان

اقدامی ها و اونایی ک منتظرن بیان؟!

303 بازدید | 81 پست

سلام خانما خوبید؟اول از همه دعا میکنم هرکسی منتظر نی نیه ب زودی بی بی چکش مثبت بشه🤲

چندوقته تو اقدامید ؟نتیجه رو هم اعلام کنید لطفا 

من ۶ ساله تقریبا ازدواج کردم تا الان بچه نمیخواستیم پارسال رفتم دکتر بهم قرص یاز داد چون هورمونام بهم ریخته بود فقط سه ماه استفاده کردم و دگ ولش کردم بعد از فروردین تصمیم گرفتیم ک اقدام کنیم ببخشید ولی تاالان جلوگیریم طبیعی بوده  حالا هنوز خبری نشده تا الان رفتم سونو مشخص شد تنبلی دارم شوهرمم رفت آز داد قبلا عمل واریکوسل کرده  الان مشکل داره بازم ازلحاظ تحرک و ... ب همسرم قرصی جز پنتوفارم نداد متخصص زنان ،خودمم متفورمین استفاده میکنم ،داکسی کیم دوورق و دوفاستون ی دوره مصرف کردم ب نظرتون دگ چ کارایی کنم میشه بااین شرایط باردار شد؟؟؟

اگ شماهم مثل ما مشکل داشتید بیاید بگید لطفا امیدوار بشیم ماهایی ک منتظریم 💖

هرچیزی ک استفاده کردید بگید 

من البته سیاه دونه هم گرفتم با روغنش ی چندروزی استفاده کردم همراه باداروها  ولی خب کسالت داشتم ولش کردم تا دوباره انشالله مصرف کنم 

تنبلی دارم یه ساله اقدامم

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

من۱ ماهه اقدامم یرای دومی ۴روز مونده ب موعدم

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان چهارماهه اقدامم با سابقه سه سقط 

الان کیوتن واووبوست و اینوفولیک مصرف میکنم شوهرم فرتیلسان.

خودم تخمک هام ضعیفه.سیاه دونه عسل میخورم .

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
2738
چ داروهایی مصرف میکنی گلم عسل و سیاه دونه مصرف کردی تاحالا؟من خیلی تعریفشو شنیدم

قرص کلومفین امپول عسل وسیاه دونه چن بار بیشتر نخوردم مزه سیاه دونه دوس ندارم⁦☹️⁩

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

من 20 ماهه اقدامم

خودم تنبلی خفیف دارم

شوهرمم آزمایش داد اونم اسپرماش تحرک و شکلش مشکل داشت

دکتر به خودم متفورمین داد ولی شوهرم فعلا یه آزمایش دیگه داده هنوز دارویی ندادن

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

قبل از اقدام رفتم دکتر متوجه شدم تنبلی خفیف دادم، بهم دارو و امپول داد ماه دیگه قراره اقدام کنم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

سه ساله

س بار ای وی اف منفی و دوبار ای یو ای منفی داشتم

فردا میرم واسه اولین سونوی سیکل ای وی اف 

دعا کنید انشالله اینبار مثبت شم

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
 قرص کلومفین امپول عسل وسیاه دونه چن بار بیشتر نخوردم مزه سیاه دونه دوس ندارم⁦☹️⁩

سیاه دونه رو رو پنیر امتحان کردی؟ 

ما میریزیم رو پنیر خوشمزه ست ولی با عسل خوب نیست

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2706