2726

روز اول سردرد  و تب و لرز داشتم رفتم دکتر خوب شدم از فرداش 

الانم یکم سرفه خلط دار دارم اونم هر چند ساعت یه بار یه دونه 

یه هفته هس نزفتم سرکار 

خوبه الان حالم بازم نمیتونم برم؟؟،

الان که میگن حتی یه سردرد طولانی هم شدید بذارید پای کرونا

یکی از پرستارای شهرمون فقط و فقط سردرد داشته.تا اینکه دکتره میگه حالا یه تست کرونا بده

و میده و مثبت بوده

اگر میرید هم دوتا مسک بزنید و فاصله با بقیه رعایت کنید که نگیرن

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا سردردم فقط یه روز بود که خوب شد

منم رفتم کنار یه بچه که سرماخورده بود دو هفته میش روز بعد افتادم

خیلی بد بود

اسهال گرفتم و تب و لرز و سردرد و بدن درد .سرفه خییییلی کم 

هنوز جایی نرفتم.خوب شدم فقط گرفتگی صدام مونده 

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
منم گرفتگی صدا یکم مونده

کاش خوب میشد.😅حس بد به ادم میده

گلاب میگن خوبه

من بویایی نداشتم از روزی که کامل رفت روزی دوتا قاشق گلاب میخوردم

یا مرتب بو میکشیدم

روز دوم کم کم بویاییم برگشت

حس بهتری داشتم باهاش

ایشالا زود خوب شه واقعا حس مزخرفیه

خداکنه

واقعا