2737
2739

سلاااام بچها 

صبح به زور مامان و سه تا برادرم داداش بزرگ مرو مجبور کردیم که براش بریم خاستگاری😅

قضیه از این قراره که ایشون با دوست دخترش ۵ ساله باهمن و خیلیم بهم وابسته و خلاصه سانتال مانتال و اوکین .

داداشم بخاطر شرایط نابسامانی که تو خونمون بود نمیتونست ازدواج کنه یعنی فکر میکنه چون بچه بزرگه باید نباید مامان و تنها بزاره و خلاصه حواسش به ما باشه و اینا 

حالا این وسط یه مشکلیم هست 

توی پست بعدی میگم نظرتون رو بگید 

بگو دیگه زود 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😍😍😍😍مبارکهه

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
2728

دختر خانم تهرانن وضع مالیشون تقریبا خوبه و خانواده بافرهنگی دارن خودشه و دوتا برادر .

ما شیرازیم ، مامانم میگه ممکنه توی رسم و رسومات و اینها به مشکل بخوریم .

مثل محل عروسی و بقیه چیزا 

بعد دادشام خودش میگه ما عروسی نمیگیریم میخوایم بریم مسافرت 😑😑😑

شما ازدواج از راه دور داشتید ؟ به نظرتون به چه چیزایی باید اولش توجه کرد؟ که بعد دردسر نشه ؟ 

نمیشه تو همون پست اول بگی چرا اینجوری فاز دارین شماها همتون میگید تو پست بعد میزارم بابا باکلاسا ☹😒

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2738
دختر خانم تهرانن وضع مالیشون تقریبا خوبه و خانواده بافرهنگی دارن خودشه و دوتا برادر . ما شیرازیم ، ...

اگه همو دوس دارن شما دخالت نکنین

نمیخوان عروسی بگیرن ، خب نگیرن بهتر 

عروس تهرانه، چی بهتر از این

منم شیرازم😁✋

2706