2737
2734
عنوان

بیاید عکس یکی از کیک هام رو ک عاشقشم ببینید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 64 پست
اره عزیزم 😉

خب ما اون سمت هستیم.اگر اینستا داری فالوم کن اموزش هم دارم سفارش هم داشتی با قیمت مناسب و تخفیف نی نی سایتی میزنم برات☺😙

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
حتما تو این گرونی.. ن بابا خواهر زرت زرت کجا بود بخدا کابینتی ک میشه ۴۰ ملیون ۲ ملیون برای شوهرم سو ...

ای وای چقد کم

خداجونم مرسی که چراغ خونمو روشن کردی و دو تا فرشته ی مهربون بهم دادی ❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فوندانت اماده میخری ..؟ یا خودت درست میکنی ؟! کیک هم بگو چه جوری درست کردی  خامه اماده ...

گاهی فوندانت اماده میکنم تو خونه گاهی میخرم.دستور کیک ک جز اموزشامه اما ی دستور داخل پیجم هست ک خوبه.خامه ام خامه تر کار کاله 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
ای وای چقد کم

اره بخدا 

حالا هما فک میکنن شوهرم میگه مثلا کابینت ۲۰ ملیون ۱۵ ملیون مال خودشه اون سری ی مشتری گفته بود ۱۰ ملیونش رو تخفیف بده شوهرم کارد میزدی خونش در نمیومد

فدا سرت

😍❤😘پستتو ولی ذخیره میکنم بهت میگم اگه کسی پرسید یا برا تفلدش خواست😍😘

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
😍❤😘پستتو ولی ذخیره میکنم بهت میگم 😍😘

چیو بهم میگی عشقول؟

2738
از هنرت خیلی خوشم میاد

قربونت برم عزیزه دلمی

چیو بهم میگی عشقول؟

اگه توی تاپیکا دیدم یا خودمون کیک خواستیم برا سفارش😍

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873

خانومای آشپز همین الان نرم افزار پاپیون رو نصب کنید، بیاید اونجا عکس هاتون رو بذارید لایک بگیرید و فالور جمع کنید. اسم کاربری تون رو هم بگید که کاراتون رو ببینم من اونجا سمانه سادات هستم، عکس پسرمم هم رو پروفایلم، تو قسمت جستجو کاربران بزنید میاد

اگه توی تاپیکا دیدم یا خودمون کیک خواستیم برا سفارش😍

باشه گله نازم اگر خواسی در خواست بده شماره تماس بدم بهت.

تایپینک اتو همیشه میبینم اگه باشم به نظرم جالبه ادامه بده موفق باشی❤️

ممنونم عزیزم

لطفا برام دعا کن خیلی راه سختی در پیش دارم🥺

خانومای آشپز همین الان نرم افزار پاپیون رو نصب کنید، بیاید اونجا عکس هاتون رو بذارید لایک بگیرید و ف ...

من عضو بودم گوشیمو فلش زدم بعد نشد وارد شم رمزم یادم نیس😢حالا چه فایده ای داره اونجا لایک وفالوت زیاد باشه ؟دوسداشتم از یکی بپرسم

جان مادرجانِ جانِ مادردلبندم,نمیدانی درون سینه ام چه آتشی برپاست,به کدامین حکم من درون آتشی سوزنده افتادم.حال من با دیدن دانه های اشکت که روی گونه های سرخت می لغزد به جنون میرسد.نکند گریه کنی زندگیه من.الان 7سال هست که دیدن روی ماهت ارزوی شبانه روزم شده میدانم دور از من حال تو پریشان است و بدان حال من هم خراب .....انگار از درون سینه ام جگرم را، تکه وجودم را برده اند ..بیا جان مادر بگذار دل سیر در آغوش بگیرمت بدون هیچ ترسی از اینکه مبادا به من پشت کنی ومرا نخواهی ومن  بترسم از گذشته ام جانکم ، عمر مادر همیشه بخند غمگین نباش .اروزیم همیشه خندیدن توست.کاش بگذرد این روزهای تلخ ، زودتر برسد روزی که تا ابد بدون کوچکترین غمی کنارم روچشمانم باشی نازنین پسرکم دلتنگی تاب وتوانم رابریده وراهی ندارم جز انتظار .کاش زنده بمانم وخوشبختیت را ببینم ونگاه پر از شوقت را تماشاگر باشم ...کاش🙏😢
2706