2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم😭😭😭

870 بازدید | 76 پست

دخترم ۲سال و نیمشه اصلا منو دوست نداره،اصلا نمیزاره من با شوهرم بخوابم،منو نیشگون میگیره هولم میده اونطرف میگه بابای منه،مال تو نیس

اصلا نمیزاره پیشش بشینم میاد اونقدرررررر گریه میکنه ک اعصابم خورد میشه،وقتی دعواش میکنم باباش چپ چپ نگام میکنه و اونو بغل میکنه اونقد دلم میشکنه😔

وقتی هم میریم بیرون میگه بابا زود بریم،مامان باهامون نیاد

وقتی هم چیزی میارم بخوریم میگه تو نخور ب تو نمیدم

میخواااام خفش کنم أه

چیکار کنم باهاش؟

خدایا کمکم کن.بهم صبر و قدرت بده.جز تو هیچ پناهی ندارم.ذهن و قلب آشفتم رو آروم کن خدای بزرگ.آمین

میگن دیگه دختر هوو مادرشه🤣

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زیاد دعواش کردی؟بهش محبت نمیکنی؟

خب دعواش ک میکنم اما محبت هم دارم بهش

خدایا کمکم کن.بهم صبر و قدرت بده.جز تو هیچ پناهی ندارم.ذهن و قلب آشفتم رو آروم کن خدای بزرگ.آمین

بهش محبت کن حتما ی رفتاری خونه انجام شده که اینجور شده از یه مشاور کمک بگیر اون بهتر راهنماییت میکنه

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2738

ای جوووونم دختره و حسوووود😍 ماهم همیشه با دخترم سر شوهرم دعوا داریم😐 

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
میگن دیگه دختر هوو مادرشه🤣

دقیقا

بخدا میرم اتاق گریه میکنم،وقتی شوهرم بی تفاوته

حتی خوششم میاد ک دخترم اونو دوس داره کیف میکنه

دقیقا بخدا میرم اتاق گریه میکنم،وقتی شوهرم بی تفاوته حتی خوششم میاد ک دخترم اونو دوس داره کیف میکن ...

عزیزم حتما تو محیط خونه یه رفتاری کردین ک اینطور شده ولی برو مشاور حرف بزن راهنمایت میکنه درست میشه 

بهش محبت کن حتما ی رفتاری خونه انجام شده که اینجور شده از یه مشاور کمک بگیر اون بهتر راهنماییت میکنه

محبتم میکنم اما کلا اینطوریه

آخه بچه ۲،۳ساله ک بدی هم کنی بهش فراموشش میشه 

2706