2733
2734

قبل ازدواجم هر کاری میکردم با دوست پسرم میخواست بدونه

الانم ازمایشمون به مشکل برخورده و میریم جواب تکمیلی زو بگیریم و میدونیم که میکن فلان مدت اهن بخورید

و به زور دوتا پارتی پیدا کردیم که شاید با دوتایی حرف زدن حلش کنیم

الانم مامانم گیر داده بیام

میکه نیام

شوهرتم فراموش کن

و فلانو فلان

هیچی نشده اول زندگی خستم

اعصابم نمیکشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

احتیاجی به پارتی نداره فقط براتون توصیحات نیدن امضا میگیرن و اجازه ازدواج میدن همین اگر لازم هم بود میفرستن متخصص خون مثل ما اون براتون توضیحات بده و بعد برگه امضا کنه سریع اجام میشه

...

عزیزم مادره وبرای آینده ت نگران .....ووظیفه خودش میدونه که همه چیز به روال درست ش ....مهیا بشه اصلا دراین زمینه با حرف ورفتارت دلش رو نشکنی وآه بکشه بزار به وظیفه ای که به گردن داره عمل کنه دنبال تون گردش وتفریح وپیک نیک که نمیاد ....قربونت برم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
نه ازش امضا نمیگیرن کلا به خاطر کرونا کسی رو راه نمیدن حتی من روز اول جوابم میبردم اون بیشتر از م ...

ببین مادرت باید باشه از الان تو مسائل مهم زندگی خانواده ات کنار نزار خودت در اینده چوبش میخوری

...
احتیاجی به پارتی نداره فقط براتون توصیحات نیدن امضا میگیرن و اجازه ازدواج میدن همین اگر لازم هم بود ...

گلهای من میشه من باهات حرف بزنم؟

خب ما هر دو کم خونیم

پروتکل رو نکاه کردم

نوشتن باید این فقر اهن درمان شه بعدا

و برناممون میریزه بهم

گلهای من میشه من باهات حرف بزنم؟ خب ما هر دو کم خونیم پروتکل رو نکاه کردم نوشتن باید این فقر اهن ...

نه نمیریزه بهم ما زوج مینور بودیم البته شوهرم یه نوع حاد دیگه بود ما متخصص فرستادن تا بهمون احازه داد بشرط اینکه تو بارداری ازمایش cvs بدم

شما هم کاری ندارن میرین بهتون میگن این دوره قرص باید بخورین تمام نگران نباش برنامه هاتون بهم نمیخوره

...
2706