2726

من خودم وقتی کسی پیام میده خیلی زود سین میکنم خیلی دوس دارم پیام ها رو دیر باز کنم ولی فضولی نمیزاره

یا اینک وقتی کسی پیام میده دیگ ولش نمیکنم درمورد همچی باهاش حرف میزنم قربون و صداش میرم راز هامو میگم... بعد پشیمون میشم طرف اصلا جواب نمیده ولی من هی پی ام میدم  چیکار کنم این اخلاق گندم رو بزارم کنار؟؟؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه خوندم چون کار داشتم جواب ندادم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

من اگه یکی دیر سین کنه منم دیر سین میکنم تا یاد بگیره

چون همه با گوشیند 

تازه اگه انلاین باشه و خیلی دیر جواب بده خودمم همینکار باش میکنم یا اصلا جوابشو نمیدم مخصوصا وسط چت کردن

من سین میکنم جواب میدم و اما از این ب بعد  دیگ میخام سین کنم جواب ندم 😏

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰

بستگی ب طرفش داره اگ حوصلشو نداشته باشم و کارشم واجب نباشه میزارم ی تایم دیگ ولی اگ مهم باشه خب زود سین میزنم ج میدم اولویت بندی کن و کسایی ک خیلی نزدیک و صمیمی نیستن یا مث تو زود ج نمیدنو دیر سین کن سرتو ب ی چی دیگ گرم کن 

وقتی انلاینم دلیل نداره دیر جواب بدم 

حالا سر ثانیه هم سین نمیکنم یه دیقه بعدش مثلا

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2706