2726
عنوان

آقایان لطفا بیاین و بدون قضاوت و هیچ قصدی و صادقانه جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 69 پست

منم بااینکه خانمم از این حرف بدم اومد. من یکی بهم اینجوری بگه دلم باهاش صاف نمیشه دیگ .تلافی میکنم .هر موقع هم بخام س ک س داشته باشم اون حرف یادم میفته 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب این حرفه که گفتین؟؟؟؟؟؟..............................................................؟ از کجا با ...

دوستاش براش گفتن دیگه

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
2728
اخه واقیت بود

واقعیت تلخه😂😜😜😜

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰
خب حالا سوال رو این طوری مطرح کنیم اگر یک مرد به همسرش بگه که تو مثل دوستات خوشکل نیستی ایا زن نارا ...

زیبایی قبل ازدواج دیده میشه

ولی سردی باید صادقانه گفته بشه

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
دوستاش براش گفتن دیگه

خب درسته ولی سیاست نداره این حرفو انتقال میده شوهرش؟

باید خود خانم بره تحقیق کنه و راهش بدست بیاره با استفاده از دمنوش خوراک تغذیه 

تا مشکل حل بشه

[ سلام دوستان، موقت با این کاربری وارد شدم تا زمانیکه کاربری قبلی رو آزاد کنن]
خب درسته ولی سیاست نداره این حرفو انتقال میده شوهرش؟ باید خود خانم بره تحقیق کنه و راهش بدست بیاره ...

ببخشید ولی اون خانم ازدواج کرده که زندگی کنه ازدواج نکرده ک درمان کنه

اخه واقیت بود

خیلی چیزا واقعیت داره ۱۰۰ درصد تو دوستان شما از شما ادم جذاب تر و اندام س ک سی تر وجود داره شوهرت بگه فلانی اینجوریه و واقعیتم داره ناراحت نمیشی؟ زیادم حرفای مردم و باور نکن یادمه من یه دوست داشتم میگفت وای ده ساله ازدواج کردم خسته شدم شوهرم هر شب میل داره دیگه بهش میگم تو رو خدا یک شب بزار بخوابم بعد یه ماه یکی از دوستام گفت شوهرم با شوهر فلانی حرف میزده گفته دکتر خوب سراغ نداری من برم دو ماه یکبارم رابطه نداشتم با خانمم دیگه الان صفر شدم من گفتم بابا این که میگفت هر شب هر شب ما برنامه داریم گفت نه بابا این شوهرش از اول عمرش معتاد بوده فامیل ما هستن یه مسائاه عادی تو خانوادشون خانمشم میدونه شوهرش تریاک میکشه 

خب درسته ولی اون خانم چقدر رو تغذیه و سلامت خوراک و پخت غذا اهمیت میده که مثلا فلان غذا سردیه بعد اون چی بخوریم که تعادلش حفظ شه ؟

من یه لینک میفرستم در مورد مزاج ها برید بخونید انشاالله مشکل حل میشه

شاید توقعاتت بالاست در هفته دو بار خوبه یک بار معمولیه 

اول ازدواج چند بار

و شوق و ذوق نداشتن طبیعیه؟؟ 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5270519/مزاج-ها-از-شناخت-تا-درمان

2706