2733
2734

سلام پسرم شش سالشه کف انگشتای شصت پاهاش وحشتناک ترک میکنه انگار با جاقو بریده . با وازلین چرب میکنم ولی زیاد فایذه نداره. میشه کرم خیلی خوب معرفی کنید واسش.ناخن پاهاشم همین که میگیرم میشکنه و بد در میاد

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم این خشکی پوست دلیلش می‌تونه از کمبود چیزی باشه.دلیلش درونیه.باید آزمایش بده

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

بچه دوستمم اینجوری شده  دکتر گفته  از حساسیت  ب موکت و خاک و....ست همیشه  جوراب  پاشه    هر وقت میره حموم   صابون میزنه بعد  سنگ پا میکشه    از حمومم میاد بیرون  سریع   وازلین میزنن  جوراب پاش میکنن  یکم بهتره  ولی دکترش گف تا  ۱۰  یا ۱۵ سالگی   ادامه  داره  الان  ۱۰  سالشه  ک  همینطوریه  

روغن بچه ویتامین E فیروز رو بخر بزن به پاهاش بعد جوراب پاش کن خوب میشه

دنبه گوسفند هم میتونی بزنی به پاهاش بعد ماساژش بده و جوراب پاش کن

لذت وصل نداند مگر آن سوخته ای که پس از دوری بسیار به یاری برسد..:)
2706