2737
2739
عنوان

بیبی چک

264 بازدید | 20 پست

سلام دوستان 

کسی هست راهنماییم کنه

من ده روزه پریودم عقب افتاده  تو اقدام نیستم رابطه مشکوکم نداشتم تا اونجایی ک تو خاطرم هست 

دوبار تست زدم یکی چهار روز بعد از تاخیر ک منفی بود

یکیم امروز ک اونم منفی بود ولی ادرار اول صبح نبود 

به نظرتون ممکنه ک باردار باشم ؟

۴ ماه پیشم‌سقط داشتم 

خب برو آزمایش بده 

ولی احتمالش خیلی کمه که حامله باشی

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چشم گلم ولی میترسم برم و مثبت باشه کلا بعد از سقطم وسواس شدید فکری گرفتم ☹

هر چی خدا بخواد همون میشه عزیزم 

برات آرزوی سلامتی میکنم 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
ن فک نکنم باردار باشی تنبلی نداری؟

تنبلی ک کلا ژنتیکی داریم  از زمان بلوغمم همیشه نا منظم بوده پریودم رفتم دکتر گفت تنبلی داری 

جالبیش اینه ۵ ماه پیش رفتم دکتر زنان گفت ک تنبلی تخمدان دارم و احتمالا سخت باردار بشم 

همون ماه با اینکه فقط یبار رابطه مشکوک داشتم و قرص اورژانسی هم خوردم حامله شدم😑 ولی بعد از اون مرتب بود پریودم تا این ماه ک ده روز عقب افتاده

تنبلی ک کلا ژنتیکی داریم  از زمان بلوغمم همیشه نا منظم بوده پریودم رفتم دکتر گفت تنبلی داری&nbs ...

خب پس بخاطر همونه

باید گرمیجات بخوری

دور سردی ها رو خط بکش چون بیشتر تنبلی میاره

دم کرده زعفرون یا ۵ انگشتی بخور پریود شی

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
خب پس بخاطر همونه باید گرمیجات بخوری دور سردی ها رو خط بکش چون بیشتر تنبلی میاره دم کرده زعفرون ی ...

🤦‍♀️🤦‍♀️ این چند روزه همشششش سردی خوردم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ چشم گلم مرسیییی از لطفت❤

2706