2733
2734
عنوان

شما بگین من با این رفتار خواهرشوهرم چیکار کنم واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 27 پست

اهمیت نده. عادی باش.  این ادم ها یکم توهم دارن. ما هم زیاد داریم. واسه خودشون یه ماجرایی تو ذهنشون میسازن ناراحت میشن میرن تو قیافه و حتی تیکه هم بارت میکنن تو هم از دنیا بی خبر. بابت کار نکرده که نمیتونی بری از دلش دراری، یا اگه دچار سو تفاهم شده خودش باید بفهمه با توضیح دادن تو نمیفهمه. تو معمولی باش. اگرم دوباره دعوت کرد خودت زنگ بزن بگو ممکنه دوباره مثه دفعه های پیش برنامه ات جور نشه. بهتره قراری نذاریم. هر وقت امادگی پذیرایی داشتی و خونه بودی و اینا زنگ بزن همونروز قسمت باشه دور همیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ بهتر ...با قوم شوهر تا جایی ک میشه سلام و والسلام...سری بعدی هم ک دیدیش عادی باش...دعوت کرد اینسری ...

اره خودمم میخوام اینکارو کنم بگم دعوتم 

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره
اهمیت نده. عادی باش.  این ادم ها یکم توهم دارن. ما هم زیاد داریم. واسه خودشون یه ماجرایی تو ذهن ...

اره واقعا 

2728
راس میگی واقعا

اگه زنگت زد دیری قطعی حرف میزنه که برو اگه دیری میگه ببینم اگه چور بشه و اگه دیر نشه و ...هی اگه اگه کرد ..بگو ن ابجی جون شما تشریف بیارید این دفعه رو انشالا سری بعد من میام بگو من کاردارم می خوام توخونه باشم تو بیا پیش ما ب عیچ عنوان نرو 

شاید هی گفته که شما بگی نه تو بیا نگفتی بهش برخورده

دوبار پشت هم دعوت کردم اومده نه بابا من دعوت میکنم سرمم بره کنسل نمیکنم 

دفعه بعد دعوت کرد بگو والا اون روز باید بریم جایی نمی‌دونم تا چه ساعتی طول میکشه اگه زود کارمون تموم شد بهت خبر میدم. 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2738
نه بابا شوهر من اینجوری نیست 

یا  اون یکی  جاریت  زیرابتونو  زده  یا  خواهر  شوهر ت  انتظارداره  تو هم مثل  اون  یکی  جاریت  بری  دنبالش دعوتش  کنی  خونت 

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 
یا  اون یکی  جاریت  زیرابتونو  زده  یا  خواهر  شوهر ت  انتظا ...

اتفاقا دعوتش میکنم خونم 

جاریم که خیلی تعطیله فقط تو فکر خراب کردن منو و به چشم اوردن خودشه 

دفعه بعد دعوت کرد بگو والا اون روز باید بریم جایی نمی‌دونم تا چه ساعتی طول میکشه اگه زود کارمون تموم ...

باشه خوبه این  

اهمیت نده بهش .این دوروز دیگه میخواد بگه من شاهم لابد تو منو ناز کن (خواهرشوهر من با باباش دعوا میکر ...

دقیقا!!!   هر بار مادرشوهر و خواهر شوهرم  بند می کردن بهم و با حرف هاشون اذیتم می کردن من مدام به این فکر می کردم کدوم کارم اشتباه بوده که فلان حرف بهم زدن!!  چیکار کنم که دیگه بهم چیزی نگن!!!!  اگه بدونی دو سال چقدر تحت فشار بودم و ذهنم درگیر این آزار و اذیت هاشون بود!!!  تا یه بار بحثمون شد و قهر کردم و نرفتم خونشون!!!  بعد مادرشوهرم که زنگ زده بود بهش گفتم یعنی چه !!  چرا اینجوری می کنید!!  چرا هر وقت میای همش کم محلی می کنید و ...    مادرشوهرم خندید و گفت ما همش دلامون از جاهای دیگه پر می شد سر تو خالی می کردیم!!!!!!!!!    این حرفش بدتر من آتیش زد!!!  این که تموم این مدت که انقدر ذهنم درگیر این بود تا بهتر باشم تا دیگه اذیتم نکنند     اونها فقط داشتن عقده هاشون سر من خالی می کردند!!!!!!!!!    و خودشون هم می دونستند!!!!

چقدر از خودم بدم امد!!  و کلا از چشمم افتادند!!  دیگه باهاشون مثل قبل نشدم!!!   

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
خیلی باحالی

بخدا خواهر تواین شرایط اقتصادی یکی میخواد بیاد خونتم  باید هزار جور ادام سرت دراره والا

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️