2737
2734

بنظرمن به هیچ وجه بیمارستان نرو توخونه با داروهای گیاهی مداوا کن عسل با ابلیمو طبیعی برای گلو خوبه دمنوش اویشن و چای کوهی سیاه دانه با عسل وبرای جلوگیری از کرونا داروی امام کاظم از عطاری معتبر بگیر و استفاده کن بیمارستان رفتن تو این اوضاع اصلا به صلاح نیست بری میفرستن برای ازمایش و هزارتا تست دیگه خیلیا توبیمارستان مبتلا میشن 

خودت باش چون تو یکی از بهترین نقاشیای -خدایی-🦋❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرمن به هیچ وجه بیمارستان نرو توخونه با داروهای گیاهی مداوا کن عسل با ابلیمو طبیعی برای گلو خوبه د ...

ممنون عزیزم ، آره منم میترسم برم بیمارستان ،

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
2728
بخور جوش شیرین خوبه ،نخوریشا بخورش بده

خیلی ببخشید میشه بپرسم چجوریه ؟ یعنی با آب بزارم جوش بیاد بعد ک بخار کرد بخور بدم درسته

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
ممنون عزیزم ، آره منم میترسم برم بیمارستان ،

خواهش میکنم کار خوبی میکنی نرو ان شاالله چیزی نیست خوب میشی عزیزم 😊

خواهش میکنم کار خوبی میکنی نرو ان شاالله چیزی نیست خوب میشی عزیزم 😊

ممنونم ، خیلی میترسم ، 

خیلی ببخشید میشه بپرسم چجوریه ؟ یعنی با آب بزارم جوش بیاد بعد ک بخار کرد بخور بدم درسته

اب ک جوش اومد جوش شیرینو میرزی بعدش سریع یه پارچه ای میندازی روسرت اونو میگیری جلوی بینی و دهانت

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
ممنونم ، خیلی میترسم ، 

اصلا نترس ترس و استرس خودش عامل بیماریه توکل کن بخدا من خودم کرونا گرفتم تو خونه با دارو گیاهی خوب شدم داروی امام کاظم معجزه میکنه حتما استفاده کن 

معمولا با گلودرد شروع نمیشه عزیزم

هر شب یه لیوان آب نمک قرقره کن و یه قاشق غ خ عسل طبیعی بخور،واسه اطمینان بیشتر تو خونه باش 

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
منم چن وقت پیش همین علائم و داشتم سرماخوردگی بود با چن تا ادولتکلد و سفکسیم خوب شدم 

منم تو این فصل زیاد اینجوری میشدم ، ولی این دفعه خیلی میترسم چن روز قبلش بیرون بودم میگم نکنه گرفتم ماسکو الکل هم داشتم فاصلمم رعایت میکردم ، تو این شهر غریبم کسیم ندارم ، نگران بچه هامم ، 

من امروز یه پیام برام اومد ک کرونا یک فریبه 😐 امار مرگ و میر الکیه😐 فقط رعایت بیش ازحدبهداشت باعث از بین رفتن میکروبهای نمیدونم چی میشه بعد یه دوتا باکتری راحت تو بدن علاعم کرونا ایجاد میکنن 😐 استرس هم ایمنی بدن رو از بین میبره😐بعد کرونا هم کیسه میدوزن برا درمان افسردگی و ناباروری و این چیزا .  . خیلی از حرفاش با عقل جور درمیومد مال یه آدم باسواد هم بود 

منم گلو درد خيليييي شديد داشتم در حدي كه خون ميومد از گلوم،حتي تست كرونا هم دادم كرونا نبود

شربت ديفن هيدرامين بگير با آب قاطي كن غر غره كن قورت بده نريز بيرون

آب نمك هم صبح و ظهر و شب يادت نره البته با آب ولرم

خوب ميشي

اصلا نترس ترس و استرس خودش عامل بیماریه توکل کن بخدا من خودم کرونا گرفتم تو خونه با دارو گیاهی خوب ش ...

خداروشکر خوب شدید میشه بپرسم علاعمت چی بود ؟ این داروی گیاهی امام کاظم هر عطاری برم دارن ؟

2706