2737
2739

از دیروز گلوم درد داره انگار چرک کرده و انگار خلطی هست ، یکم بدن درد و سر دردم دارم ، نگرانم ، جاییم نمیرفتم اصلا فقط چن روز پیش دخترمو بردم دکتر بخاطر دلدردش ، چیکار کنم ؟ برم دکتر یا دارو بخرم بخورم ؟ 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
اب پیاز یه قاشق عسل ابلمیو واب بخور روزی چندبار

چ ترکیب سمی 😖😖😖😖😁

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2728

یه خورده مشکوکی 

اب نمک غرغره کن.. مخلوط اب ولرم و آبلیمو و عسل حتما بخور که معجزه میکنه.. اگه احساس عفونت داری حتما ازیترومایسین 250 بگیر روز اول دوتا بخور چهار تا هم بعد بیست و چهار ساعت یکبار یه دونه بخور.. دمنوش و. مایعات گرم فراموش نشه

لطفا یه صلوات واسه خونه دار شدنمون بفرست.. ان شاء الله به هرچی که میخوای برسی ممنونم دوست گلم 💕

دم نوشای طبع گرم بخورین 

علایمتون بیشتر شد برین دکتر

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!

آب نمک قرقره کن به دفعات زیادف بخور جوش شیرین بده و وسط دردتم استامینوفن بخور. اگه بیماری زمینه ای نداری تا علامت دیگه پیدا نکردی نیازی به پزشک نیست. ضمنا فاصله ت هم با اطرافیان حفظ کن چون الان هر نوع علایم سرماخوردگی رو باید کرونا فرض کرد.

2738

😅😅 دخترمو بخاطر دلدرد بردم دکتر گفت شبیه کروناس ، بعد فهمیدم انگل داره ، سونو هم انجام داد ، الان میترسم برم پیشش بگه شما کلا کرونا داری برو بستری شو ، تا حالا اینجوری نشده بودم ، میترسم اگه باشه بچه هامم  شوهرمم بگیرن

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
آب نمک قرقره کن به دفعات زیادف بخور جوش شیرین بده و وسط دردتم استامینوفن بخور. اگه بیماری زمینه ای ن ...

ممنون عزیزم ، اره آب نمک ک قرقره میکنم احساس میکنم بهتر میشه

بخور سریع خوب میشی.قصد کشتنتو دارم من خواهرشوهرتم😈😈

😂😂😂😂😂

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

دمنوش اویشن ضد عفونی کننده ضد ویروس قوی هس...مخلوط عسل وابلیمو واب ولرم تقویت کننده قوی سیستم ایمنی بدنه...زیاد بخور...ما چنبار خونوادگی سرماخوردیم باهمینا خوب خوب شدیم..واگه قرص سرماخوردگی و شربت تیمکس هم داری ایناروهم بخور تیمکس گیاهیه قبل خواب بخور خوبه

اسم کاربریم دو حرف اول اسم خودم و همسرمه...ذهن منحرف شمام قابل احترامه 😁
یه خورده مشکوکی  اب نمک غرغره کن.. مخلوط اب ولرم و آبلیمو و عسل حتما بخور که معجزه میکنه.. اگه ...

ممنونم عزیزم

2706