2726
عنوان

وقتی یه گناهی مرتکب میشی...؟؟؟

291 بازدید | 23 پست

وقتی یه گناهی در خلوت مرتکب میشی و خدا رسوات نمیکنه،حق گفتن اون گناه رو به دیگران نداری.چون وقتی بگی، برا خودت شاهد درست میکنی،اون موقع گناهت با شاهد همراه میشه وباید جواب بدی در مقابل خدا.

آخه بعضی چیزا رو قلب آدم سنگینی می‌کنه

آدم نیاز داره به یکی بگه

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش

واقعا؟

یعنی خدا میبخشه؟ 

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعد ها میفهمی ای کاش نگفته بودی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
گناهی که خدا رسوات نمیکنه رو اگه بگی برا خودت شاهد درست میکنی اون وقت سخت میشه بخشیدنت

اگه کاری کرده باشم و خدا برای یکی دیگه آشکارش کرده باشه(نمیدونم گناهه یا نه) حکمتش چیه؟

یعنی اون کار درست بوده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش

من گناه کبیرع خیلی کردم یه زمانی 😭😭کور و پشسمونم یعنی خدا ازم میگذره😭😭😭😭

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
اگه کاری کرده باشم و خدا برای یکی دیگه آشکارش کرده باشه(نمیدونم گناهه یا نه) حکمتش چیه؟ یعنی اون کا ...

اون بنده خدا نباید تورو رسوا کنه.شاید تو توبه کرده باشی و خدا بخشیده باشدت

اون بنده خدا نباید تورو رسوا کنه.شاید تو توبه کرده باشی و خدا بخشیده باشدت

مسئله اینجاست که فکر میکنم کارم گناه نبوده و اتفاقا خواست خود خدا بوده

ولی طرفم فکر می‌کنه گناه بوده

1
5
10
15
20
25
30