2726
عنوان

پنج سال پیش این سرویسو خریدم.ولی.عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 51 پست
منم اقدامم ولی از سیسمونی خریدن خیلی میترسم مارسم داریم مادروپدر عروس بخرن بخصوص خانواده شوهر خیلی د ...

میفهمم.منم خودمون خریدیم.به خانواده ی شوهرمم گفتم ما رسم سیسمونی نداریم.میتونستم الکی بگم مادرم خریده ولی دوس نداشتم.گفتم خودمون خریدیم.هر چند خییلی چیزام نخریدیم.منم بابام فوت شده و مادرم دو تومنم حقوقش نیست الان.اون موقع بنده خدا دستش خالی بود خیلی بی انصافی بود اون بخره.میخاست بخره هم اصلا پولی نداشت طفلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ده پانزده خیلی کمه روز بروز داره همه چی گرونتر میشه 

15تومن بیشتر که نمیتونم پس انداز کنم چون خانه دارم..میدونم الان بیشتر از30تومن هزینه برمی‌داره بقیه شو خدا جور کنه برام البته مادر وپدرم می‌خرن بهشون هنوز نگفتم ولی دوست ندارم اونا بخرن 

میخام مامان بشم واسم دعا میکنید چندساله چشم انتظارم 🌹
15تومن بیشتر که نمیتونم پس انداز کنم چون خانه دارم..میدونم الان بیشتر از30تومن هزینه برمی‌داره بقیه ...

انشالله نه الان و کاری ندارم منظورم این بود تا جمع کنی تا حامله شی تا بچه دنیا بیاد با، باید بنشینی پول جمع کنی مملکت نیست که دیروز نوشابه خریدیم شد ده هزار😏😏😏

2728
آره والا گرونه خیلی خوبه تختش نوجوان میشه... بابا خودم من مگه رو زمین خوابیدم و سرویس نداشتم بزرگ نش ...

خدا کمکت کنه عزیزم.حالا سوای از رسم.ادم ذوق داره بخره.هر چند ما خییلی جیزارو نخریدیم کلا

میفهمم.منم خودمون خریدیم.به خانواده ی شوهرمم گفتم ما رسم سیسمونی نداریم.میتونستم الکی بگم مادرم خرید ...

من نمیشه بگم مارسم نداریم چون همه مون رسمون اینه شوهرمم درکش پایینه بگم بیا خودمون بگیریم بایدموندم چکارکنم... منم میگم چیزهای واجب باید گرفت نباید شلوغش کرد خدا بیاموزه پدرتو گلم

خدا کمکت کنه عزیزم.حالا سوای از رسم.ادم ذوق داره بخره.هر چند ما خییلی جیزارو نخریدیم کلا

ممنون عزیزم آره خیلی ذوق دارهه ولی قمیت ها خیلی بالاس.. بنظرت رنگی که هم دخترونه باشه هم پسرونه چه رنگ هاییه کم کم بگیرم فرق نکنه دخترونس یاپسرونه 

ممنون عزیزم آره خیلی ذوق دارهه ولی قمیت ها خیلی بالاس.. بنظرت رنگی که هم دخترونه باشه هم پسرونه چه ر ...

من اگه بودم سفید می گرفتم.الان ادرس یه سایتی واست میفرستم مدل زیاد داره.من از این شرکت خرید کردم

من اگه بودم سفید می گرفتم.الان ادرس یه سایتی واست میفرستم مدل زیاد داره.من از این شرکت خرید کردم

همه چی شو...سرویس خودم سفید کرمه واسه بچه هم همه چی سفید کرم میگیرم ممنون عزیزم بفرست برام خودت گرفتی راضی هستی از جنس وقیمت

همه چی شو...سرویس خودم سفید کرمه واسه بچه هم همه چی سفید کرم میگیرم ممنون عزیزم بفرست برام خودت گرفت ...

اره گلم.ببین ادرسشو بزن.بزنی رو کودک اسم مدلاش میاد و بعد بزنی رو مدلاش عکس مدلاش میاد.

واسه نوجوانم همینطور.الان اکثرا سفید مده

2706