2737
2734
عنوان

من واژینیسم بودم حالا با 2تا بچه میخام آیودی بزارم میترررسم

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 47 پست
بااااع. مگه چنین چیزی هم داریم؟ 

متاسفانه اره ..سرچ کن ببین چقد بیماری شایعی هستش..من خودم چن سال دچارش بودم بعدش تو بارداری برگشت و دیگه اجازه معاینه نمیدادم و سز شدم

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم اینطوریم همیشه اولش خودمو جمع میکنم آخه بدبختی بعد از یه بچه واژنم تنگ تر هم شده انگار عمل س ...

ن عزیزم ربطی نداره..واژینیسم جنبه روانی و ذهنی داره فقط..

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
2731
منم مث توام..سزارین شدی دیگه؟مگه ن

منم واژینیسم هستم البته تا حد کمی خودمو درمان کردم با کمک شوهرم الان یه بچه 6ماهه دارم و طبیعی زایمان کردم. نمیدونی ک سر زایمان و معاینات چه عذابی بهم دادن

امضا ندارم🙂اثر انگشت میزنم🤭
2738
خوب دیگه ادم اول باید درمان کنه بعد حامله شه.‌چه لذتی از زندکی ببره شوهر بیچاره دوتا ۹ ماهم که محروم ...

خیلی سخته  من ب شخصه دلمه ک بیهوش شم بعد بیدارشم ببینم مشکل حل شده   دردش خیلیه 

منم واژینیسمم و فکر میکنم ک هیچوقت صاحب نی نی نشم

منو شوهرم تقریبا 2 سال رابطمون سطحی بود وبعد بخاطر بکارتم به دکتر پناه بردم اما بعدش با ترفندای شوهرم رابطه برقرار میکردیم ولی اونم از هرچند بارش یه بار متاسفانه موفق به دخول میشد خیلی براش ناراحتم خیلی درد بدیه بخدا منکه پیش دکتر نرفتم یعنی چند باری به شوهرم گفتم بریم راضی نشد چون مشاوراهاش دونفرس اما شما برید 

امضا ندارم🙂اثر انگشت میزنم🤭
منو شوهرم تقریبا 2 سال رابطمون سطحی بود وبعد بخاطر بکارتم به دکتر پناه بردم اما بعدش با ترفندای شوهر ...

شوهرمنم راضی نمیشه برای مشاوره   چندباری در حد ی بندانگشت دخول بود ولی امیدنداشتم برای ادامه  وقفه هم افتاد بین جلسات تمرین ک خوب شیم و متاسفانه بعد یکسال هنوز هیچی ب هیچی   البته من بکارتم ارتجاعی بود و بشدت درد دار

2706