2733
2734

تازگیا یه سگ امده دم در خونمونمون می خوابه هر روز می بینمش و بهش غذاومی دم ۴ تا  بچه کوچولو هم داره انقدر نازه وقتی می بینتمون دمشو تکون می ده  دستشو می مالونه رو سرش به نشونه اینکه نازم کنید من از سگ خیلی می ترسیدم و بدم می امد ولی الان می بینم چقدر سگ با وفا مهربونه نمی دونم از کجا امده ولی خیلی بهش عادت کردیم خلاصه سگ داشتم عالمی داره 😀

من میخوام دوتا هاسکی بگیرم برا سرزمینم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
این نژادو نگیر اذیت میشن اینجا

دوتا چشم ابی هستن محافظ خوبی ان هر تولش700 هزار هست اتفاقا خوبه که ازنژاد گرگه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
اخه باید مناطق سردسیر باشن تو ایران اذیت میشن 

اره درسته ولی اینجا هم هست بهترین سگه سگا دیگه بدرد نگبانی نمیخورن