2737
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید

252 بازدید | 18 پست

سلام من دختر ۱۹ ساله هستم ازدواج کردم با پسرعمه ام  الان یکساله از ازدواجمون میگذره خیلی از خانواده اش میترسم من یک داداش بزرگ دارم  ۲۶ سالشه مجرده عمه هام همش براش جادو میکنن شوهرم یک خواهر داره ۲۳ سالشه عاشق داداشمه همش حرف می‌زند همش جادو خسته شدم  ازشون یک پسر عمو ی دارم پیام هاشون پیدا کرده درباره جادو و اینا حتی میخواستن به خوردمون  میدن  خیلی میترسم  موفق نشدن داداشم گفته  نمیگرم چون یکبار ازدواج کرده دختره  اگه داداشم بره عقد کنه  من بدبخت میشم  شوهرم و ازم میگیرن مثلا الان یکساله ازدواج کردیم ولی بچه. ندارم  همش سرکوب میزنند بهم  نمی‌دونم از چه راهی وارد بشم  من خیلی دشمن دارم خودم یه دختر ساده با هیچکس دشمنی نکردم با همه خوبم خیلی کم حرفم زیاد حرف نمی‌زنم  بعضی وقتها  نصیحت های مادر شوهرم. خوبه بعضی وقت ها حس میکنم ازم منتنفره همش خدا کنارم بوده از دشمن هام حمایت کرده نقشه برام کشیده بودن آبروم و ببرن  مثلا با پسر بودم ولی موفق نشد ند هیچ وقت  

لطفا راهنماییم کنید 

بهشون بگو برادرم نمیخواددت

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

چرا اگه با خواهر شوهرت ازدواج کنه تو زندگیت بهم بریزه 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گفتم که اینجوری شدن

شما اصلا پس کار نگیر وبگو من هم دوست دارم توبابرادرم ازدواج کنی درهر صورت برادرت که رازی نیست یه تیر ودوتا نشون زدی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
فقط ب خداتوسل کن این چیزها وهم باور نکن ایه قرآنه ک دست خدا بالای همه دستهای سنی ام نداری ک بخواه ...

می‌خوام چون شوهر م  دوست داره بچه ولی میترسم داداشم بره دوماد بشه  فردا ولم می‌کنه  می‌ره واسه خودش 

2738
آره  شوهر مو میبرن یک جای دیگه ازدواج میدن

وا مگه شوهرت خودش عقل و شعور نداره که ببرنش

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
نه فقط حرف مامانش و گوش می‌کنه 

چ بد متاسفم

شما اصلا پس کار نگیر وبگو من هم دوست دارم توبابرادرم ازدواج کنی درهر صورت برادرت که رازی نیست یه تیر ...

اول اینکارو کردم بابام گفته امکان ندارد کلا تا امیدشون کرده که دارن جادو میکنن پیش یک دعا نویس رفتیم اون نگاه کرد گفت بهت شو بستن الان کم کم داره باز میشه   

اول اینکارو کردم بابام گفته امکان ندارد کلا تا امیدشون کرده که دارن جادو میکنن پیش یک دعا نویس رفتیم ...

شما سپنج وپوست سیر وپیاز توخونتون دود کن دعا اثرش ازبین میره

2706