2733
2734
عنوان

با دو تا بچه کوچیک مریض شدم 😔

440 بازدید | 19 پست

یه بچه سه ساله دارم یه شش ماهه ، سرما خوردم حالم اصلا خوب نبست به شدت بدن درد، یک هفته است مریضم ، دیشب رفتم دکتر گفت کرونا نیست، اما دست تنهام خودمو به زور میکشم بچه ها هم کاراشون هست چکار کنم ، دارم از تنهایی و افسردگی دق میکنم ، کمکم کنین دلداریم بدین 

چکار کنم خداااااا

خدای مهربونم دوستت دارم ❤

بخواب فقط 

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم صبور باش

ما کلا ۵ نفر توی یه خونه ایم که  کرونا گرفتیم

تمام کارها غذا پختن و ظرف شستن با خودم بوده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

خیلی سخته منم سه هفتست سرما خوردم دارو نخوردم با یه بچه دو ساله و یه بچه هفت ماهه تو شکمم منم تنها و غریبم خدا کمکن کنه 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

کاش میتونستم بیام کمکت از ته دلم میگم به خدا چون خودم غریبی ام میفهمم حالتو

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2738

عزیزم ب خدا با تمام وجودم درکت میکنم.منم ی هفته ب شدت مریض بودم.سه تا بچه هم دارم.ی پنج ساله و دو قلو هام دو سال و نیمه.خیلی سخت بود.عزیزم تا جایی ک میتونی ب خودت برس و از شوهرت بخواه ک کمکت کنه.هر دفعه که غذا میپزی، بیشتر بذار که واسه وعده های بعد هم بمونه و زیاد اذیت نشی.امیدوارم خیلی زود خوب بشی گلم.

عضویتم مبارک...خودم میدونم بزرگوار...ولی شما هم بدون ک کاربر قدیمی هستم(کلانتر-سایت)...از گرونی و اوضاع نابسامان مملکت انتقاد کردم،تعلیقم کردن...خدا رو شکر ک با ترکیدن من،همه چیز سر و سامون گرفت و اوضاع گل و بلبل شد.نگو کلید حل همه ی مشکلات دست منه بی عرضه ی بی تدبیر خرفت بوده و خودم خبر نداشتم.

عزیزم منم ۱۰ روزه مریضم مال من کروناس یه بچه ی کوچیکم دارم دیگه الان چه بخوای چه نخوای بااید کنار بیای باهاش اعصابتو خرد نکن برای بچه ها بازی دانلود کن کارتون بزار کارای خونه رو کلا بی خیال شو غذا رو اب پز کن غذای راحت انتخاب کن از همسرت کمک بگیر دمنوش و ویتامیین سی بخور برات ارزوی سلامتی میکنم 

عزیزم منم ۱۰ روزه مریضم مال من کروناس یه بچه ی کوچیکم دارم دیگه الان چه بخوای چه نخوای بااید کنار بی ...

تو خونه چطوری رعایت میکنی که خدایی نکرده بچت نگیره

منم مریضم دوتا ماسک میزنم جامم جداکردم

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
عزیزم بدن در که نشد پریضی حتما یه چیزیت شده اینجور بدن درد گرفتی.عفونتی ویروسی چیزی. علتشو پیدا کن ک ...

اینم ی بیماریه جدیده.منو مامانم گرفتیم.یعنی تمام بدن آدم تا ی هفته شدیدا درد میکنه.ی جوری و انگار چند نفر آدم رو با چوب زدن.خییییییلی بده.

عضویتم مبارک...خودم میدونم بزرگوار...ولی شما هم بدون ک کاربر قدیمی هستم(کلانتر-سایت)...از گرونی و اوضاع نابسامان مملکت انتقاد کردم،تعلیقم کردن...خدا رو شکر ک با ترکیدن من،همه چیز سر و سامون گرفت و اوضاع گل و بلبل شد.نگو کلید حل همه ی مشکلات دست منه بی عرضه ی بی تدبیر خرفت بوده و خودم خبر نداشتم.
تو خونه چطوری رعایت میکنی که خدایی نکرده بچت نگیره منم مریضم دوتا ماسک میزنم جامم جداکردم

تو خونه ما اول همسرم گرفت در حد سرما خوردگی بعد من .بچه م کوچیکه انقدر بی تابی کرد و گریه که منم از اتاق اومدم بیرون راستش نتونستم زیاد رعایت کنم ولی چون پسرم یه بار اسفند خیلی شدید کرونا گرفته بود اینبار فقط تظاهرات پوستی داشت 

تو خونه ما اول همسرم گرفت در حد سرما خوردگی بعد من .بچه م کوچیکه انقدر بی تابی کرد و گریه که منم از ...

خدا سلامتی بده انشالله 

دوستم اگه حوصله داری میگی پسرت علائمش چی بود و چطور خوب شد؟

من هما استرسم اینه بچم بگیره بد دارو و بد غذاعه خیلی.

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
خدا سلامتی بده انشالله  دوستم اگه حوصله داری میگی پسرت علائمش چی بود و چطور خوب شد؟ من هما اس ...

حتما عزیزم مرسی به شما هم همینطور.۵ روز تب داشت بی حالی شدید جوری که میبردمش زیر دوش اب منوجه نمیشد .بی اشتهایی.سرفه های شدید.امیدوارم واقعا برای هیچ مادری اتفاق نیفته واقعا داغون شدم ۲۳ روز مریض بود ۳ بار سرم و دارو گرفت روز ۵ تب قطع شد بعدم یه پروسه طولانی که بقیه علایمش رفع شد .استرس نداشته باش بچه ها اکثرا سبک میگیرن.امیدوارم اصلا بچه های شما نگیرن

2706