2703
2553
عنوان

همه اطرافیانم یا باردارن یا بچشون به دنیا اومده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 98 پست
میشه واسم دعا کنی؟

عزیزدلم کاملا درکت میکنم منم مثل توم ولی متاسفانه همه فک‌میکنن حسودم ولی اصلا اینطورنیست الان ک بچمم از دست دادم اصلا دوسندارم هیچ زن باردار یا نوزادیو ببینم و درموردش حرف بزنم انشاالله این ما من و شما وهمه منتظرا مامان میشیم به حق محمد(ص)

خدایا🕋با امید تو به زندگیم برگشتم نا امیدم نکن از زندگی و دوباره فرشته نازموسالم وسلامت بهم برگردون و دامنموسبز کن امیدموازم نگیر خدا🕋😔
منم بعده دوازده سال بچه ندارم دیگه عادت کردم .چاره ای نیست 

من بعد ده سال جوجوم اومده الان ده روزشه،از بی خوابی دارم‌میمیرم،چشمام باز نمیشه اومدم اینجا شاید خابم ببره🥺

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم کاملا درکت میکنم منم مثل توم ولی متاسفانه همه فک‌میکنن حسودم ولی اصلا اینطورنیست الان ک بچمم ...

😔😔😔

چرا بچتو از دست دادی گلم؟؟

میفهممت عزیزم.

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2456
من بعد ده سال جوجوم اومده الان ده روزشه،از بی خوابی دارم‌میمیرم،چشمام باز نمیشه اومدم اینجا شاید خاب ...

الهی منم این بی خوابیا رو تجربه کنم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
قلبش بزرگه...  بعد 6 سااااال واژینیسم بودن درمان ک شدم باردار شدم ولی خب اینجوری

ای وای😭😭

خیلی سخته بچه نداشتن یه طرف 

سقط کردن یه طرف

الهی خدا واست معجزه کنه و این دفعه که رفتی دکتر بگه مشکلی نیست

😔😔😔 چرا بچتو از دست دادی گلم؟؟ میفهممت عزیزم.

۷ماه پیش موقع زایمان بخاطر این کرونای لعنتی و دکتربیشرف هیچ اکسیژنی به فرشتم نرسید ۲۵روز تو کما بود دیگ نتونست تحمل کنه

خدایا🕋با امید تو به زندگیم برگشتم نا امیدم نکن از زندگی و دوباره فرشته نازموسالم وسلامت بهم برگردون و دامنموسبز کن امیدموازم نگیر خدا🕋😔
2714
الهی منم این بی خوابیا رو تجربه کنم

انشالله ،موقع زایمانم تو اوج درد براهمه نی نی سایتیا دعا کردم ازته دل

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
قربون دلت. من 18 هفتم باید سقط کنم 😭😭

چراعزیزم

۷ماه پیش موقع زایمان بخاطر این کرونای لعنتی و دکتربیشرف هیچ اکسیژنی به فرشتم نرسید ۲۵روز تو کما بود ...

مگ موقع زایمان بهت اکسیژن نزدن؟

۷ماه پیش موقع زایمان بخاطر این کرونای لعنتی و دکتربیشرف هیچ اکسیژنی به فرشتم نرسید ۲۵روز تو کما بود ...

الهی بمیرم واسه دلت.چی کشیدی

الهی همین ماه خدا یه فرشته ناز د خوشگل بهت بده

مگ موقع زایمان بهت اکسیژن نزدن؟

طبیعی بودم ۷سانتم بازشده بود رحمم ولی باید برام آمپول میزدن ک نزدن و اتقد اومدن معاینه کردن کیسه آبم و پاره کرد ک بدنیا بیاد ولی بند ناف اومد بیرون و....😢برام دعا کنید این ماه باردارشم قبلا ۲سال منتظر بودم ک این اتفاق افتاد الانم بازم ۵ماهه منتظرم😢

الهی بمیرم واسه دلت.چی کشیدی الهی همین ماه خدا یه فرشته ناز د خوشگل بهت بده

انشاالله عزیزم انشاالله همه منتظرا دامنشون سبزبشه

توکل کن بخدا انشاالله به زودی و بسلامتی مادر میشی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
2706