2733
2739

حسودی نمی کنم ولی خب دلم ناراحت میشه اونایی که از ماه دیرتر هم ازدواج کرده بودن بچه دار شدن.دلم خیلی گرفته.😭😭😭

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

مهم خوشبختیه گلم چه بسازن وشوهرایی که باوجوددوبچه طلاق گرفتن واونایی که بچه ندارن اماارامش دارن توکلت به خداباشع

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مث شما هستم 😭😭😭

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2731

بخاطر خدا از الانت لذت ببر

بچه با همه شیرینی هاش دنیایی مسولیتی و وقتی مادر بشی یعنی تا ی مدت طولانی رسیدگی ب یکی دیگه دوراز علایقت 

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄

ان شاءالله ب زودی باردار میشی و میای این تاپیکتو میخونی و خداروشکر میکنی ک مامان شدی❤

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
2738
از خدا بخواه ما که کاری نمیتونیم واست انجام بدیم

میشه واسم دعا کنی؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
من مث شما هستم 😭😭😭

الهی دامن همه منتظرا به زودی سبز شه من یه انتقال منفی هم داشتم.

ان شاءالله ب زودی باردار میشی و میای این تاپیکتو میخونی و خداروشکر میکنی ک مامان شدی❤

الهی آمین

ممنونم

قربون دلت برم.. من خوب درکت میکنم...  اما حالا ک باردارم باید سقطش کنم... 😭😭😭😭 خدا برا هی ...

ای وای عزیزم چرا آخه😔😔

منم بعده دوازده سال بچه ندارم دیگه عادت کردم .چاره ای نیست 

چرا عزیزم مگه مشکلتون چیه

2706