2733
2734
عنوان

حساسیت به خیسی

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 37 پست
بی ادب...  منم خوشم نمیاد از خیسی دوس دارم همیشه خشک باشم... واقعا راه حلش همینه ...چن تا حول ...

نه اینجوری بدتر میشه

ا ون باید گذاری کنه به خیسی دیگه مهیاست نداشته باشه و براش عادی بشه

ن ه اینکه بخوای بیشتر مریضش کنی چون این کار اون بیمارگونه هست

گفتم سخته اگه میخوای ترک کنی راهش همینه قبل اینکه بخوای ببری کلاسی سفری چیزی و کالری داری برو ح ...

آره باید تلاش کنم الان جوری شده میخوام برم حموم یا باید تنها باشم یا فقط مامانم باشه چون ححتی لباس زیرم نمیتونم بپوشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره باید تلاش کنم الان جوری شده میخوام برم حموم یا باید تنها باشم یا فقط مامانم باشه چون ححتی لباس ز ...

دیگه به خودت بگو حق ندارم وقتی بعدش بیکارم یا تنها هستم برم حموم

این یه راه حل خوبه یه چند وقت این کار رو بکن بعدش عادی میشه و میتونی راحت با بدون مرطوب لباس بپوشی

2731

وای دختر ۸سالمم همینطوره 

من بازهمش دعواش میکنم طفلی همش گریه میکنه میگه مامان بدم میاد موهاشوکوتاه کرده ک زود خشک بشه لباس نمیپوشه تاکامل خشک نشه 

یالباسش ی قطره آب بریزه سریع عوض میکنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

باید بقول دوستمون سر خودتو شلوغ کنی،تقریبا منم خیلی خیسی پا بودم و حتی نمیتونستم رو فرشم پا بذارم.الانم میرم مسافرت بخاطر خیسی پا بعد حموم اصلا حموم نمیرم چونکه خونه هر کی برم آبروم رفته و نمیتونم راه برم از شدت چندش.ولی بهتر شدم نسبت به قبل،چونکه سرم شلوغتر شده و وقت فکر برام باقی نمانده

منم همینطورم اصلا شوهرم مامانم دستشون خیس باشه میگم اصلا بهم نزنین.حالا مثلا شوهرم حواسش نباشه میرم لباسمو عوض میکنم.از حموم میام بیرون تا یک ساعت حوله تنمه.با حوله میچرخم که موهام خشک شه.دمپایی خیس که آییییییییی خیلی بدم میاد

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
2738
وای دختر ۸سالمم همینطوره  من بازهمش دعواش میکنم طفلی همش گریه میکنه میگه مامان بدم میاد موهاشو ...

تو هم راه حل خودم رو براش بکار ببر 

دقیقا موقعی بده حموم که تو میخوای بری بیرون با هر وقت رفت حموم آماده شو ببری حموم

اینجوری مجبورا به خاطر با تو اومدم لباس بپوشه اگه گفت صد کن خشک بشم بگو به من چه اگه میخوای بیای زود بیا اگه نمیخوای منم تنها میرم 

به هیچ وجه کوتاه نیا حتی اگه کاری نداری برا درمون دخترت برو بیرون و اگه اومد بستنی و ... بخر و کالری کن بهش خوش بگذره تا تشویق بشه

یه کم زمان میبره تا خوب شه ولیاگه اینکار رو نکنی آیندش ممکنه نبود شه

داد زدن و دعوا باعث حل مساله نمیشه فقط استرس روش میاره، و استرس بدترش میکنه

اگه دخترت نیومد اونقدر بیرون بمون که دفعه بعد تشویق بشه باهات بیاد و کالری به خسروی و خیسی نداشته باشه

تو هم راه حل خودم رو براش بکار ببر  دقیقا موقعی بده حموم که تو میخوای بری بیرون با هر وقت رفت ...

اره چند باری انجام دادم این کارو ولی تامقصد گریه میکنه و هی خودشو تکون میده ک لباسموعوض من خیسه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من حتی حوله هم بعد خشک کردن بزارم تنم بمونه چندشم میشه 

خب چیه مگه همش که خیس نیستس حالا یوقتی خیسی عوض کن خب هرکسی از یه چیزی بدش میاد

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
2706