2726
عنوان

رفتن خواستگار

255 بازدید | 11 پست

سلام دوستان

چند وقت پیش خواستگاری داشتم که خودش و خانواده ش خیلی اصرار کردن، برای جلسه دوم با هم رفتیم بیرون و با هم صحبت کردیم خیلی خیلی مشتاق بود. توی همون جلسه دوم حرف از خرید خونه و ازدواج زد و هر چی من میگفتم موافقت میکرد. خلاصه اینکه خیلی مشتاق بود. ولی رفتن دیگه پشت سرشون رو هم نگاه نکردن. خیلی اعصابم داغون شد، میگم وقتی نمیخواستن دلیل این همه اشتیاق و ابراز احساسات رفتاری چی بود؟ حتی یه زندگی نزدن بگن ما منصرف شدیم. می‌خوام ببینم شما تجربه همچین موردی رو داشتین؟ به نظرتون دلیل رفتنشون چی بود؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توکل کن به خدا انشالله خیره

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728

عزیزم مثبت فک کن

شاید رفته زیرتریلی۱۸چرخ☺

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

خیلی حساسی عزیزم، مردم تو عقد یا بعد ازدواج منصرف میشن، حالا این دو بار صحبت کرده، بنا به هزار و یک دلیل فکر کرده بدرد هم نمیخورید ، یا از کس دیگه خوشش اومده،  یا اصلا شاید فعلا مشکلی پیش اومده ، جواب منفی زنگ نمیزنن بگن که ،بگن ما دختر شما رو نمیخواییم؟؟ همین که دیگه نمیان یعنی کنسل

خیلی حساسی عزیزم، مردم تو عقد یا بعد ازدواج منصرف میشن، حالا این دو بار صحبت کرده، بنا به هزار و یک ...

منم نمیگم که اون حتما باید با من ازدواج میکرد، من حتی اون جلسه هم برای آشنایی بیشتر رفته بودم، اتفاقاً اون بود که خیلی عجله داشت ، حتی مادرش گفت فلان روز بیاییم برای صحبت های نهایی و من خیلی تعجب کردم که انقدر سریع به ازدواج رسیده، واسه همین میگم اینا که انقدر مشتاق بودن یهو چشون شد؟ 

عزیز حتما یه خیری توش بوده ، ذهنت رو درگیر نکن ، ان شاء الله مورد بهتر برات تو راهه  

ارائه خدمات مشاوره فردی ، پیش از ازدواج، خانواده ، و کودک - هماهنگی با 09305785683

جهت مشاهده ویدئوهای متنوع انگیزشی کلیک کنید