2737
2739
عنوان

ماشین ظرفشویی

204 بازدید | 15 پست

میخام بالاخره بعد از سه سال وصلش کنم..بنظرتون بدرد میخوره؟ هزینه قرص و نمک و اینا چقدر درمیاد؟ وقتی قرص استفاده میشه دیگه لازم نیس مایع ماشین ظرفشویی توش بریزی؟ 

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

اره خوبه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
معلومه که به درد میخوره قشنگ عصای دسته تو اشپزخونه من حداقل هرروز یه بار روشنش میکنم

میشه بگی وقتی میخای روشن کنی چیا میریزی ؟ منظورم قرص و نمک و اینطور چیزا 

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
میشه بگی وقتی میخای روشن کنی چیا میریزی ؟ منظورم قرص و نمک و اینطور چیزا 

نمک و مایع جلادهنده میخواد که هربار لازم نیس بریزی

وقتی مخزنشون رو پر میکنی بسته به استفاده‌ات تا چند وقت کافیه و هر وقت لازم باشه دوباره بریزی خودش علامت میده

اما هربار برای شست و شو باید قرص یا ژل یا پودر مخصوص استفاده کنی

اگه بخوای خارجی بخری مارک فینیش خوبه اما گرونه

تو ایرانی ها هم نمک و ژل مارک پریل خوبه اما جلادهنده اش خوب نیس

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

واقعا عصای دستمه. اگر نبود که بیچاره بودم‌ . عزیزم من قرص فیری میریزم. بهترین قرص که نیاز به نمک و جلا دهتده دیگه نداره. ولی هفته پیش خریدم ۵۰۰ هزار تومن. ولی عالیه عالی. اما اگر براتون هزینه اش زیاده میتونید از پودر ماشین ظرفشویی استفاده کنید. قیمتش ۶۰ تومنه. فکر کنم نمک هم جدا باید بگیرید.

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2738
تعمیر کار اومد بهم گفت ب قرصا اعتماد نیس حتما نمکم بریز

واقعا؟  پس چرا این مدل قرص فیری مدام تبلیغ میکنه که نمک و جلا دهنده نیازی نداره؟ ممنون که گفتی. میگیرم حتما

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
واقعا؟  پس چرا این مدل قرص فیری مدام تبلیغ میکنه که نمک و جلا دهنده نیازی نداره؟ ممنون که گفتی. ...

نمیدونم من حتی فینیش المانم شنیدم .

اخه میگن اب ما سختی داره نمک نریزیم مرور زمان رسوب میگیره ماشین...باز بستگی ب اب شهرتون داره

نمک رو حتما بریز عمر دستگاهت بالا میبره . جلادهنده . این دوتا اولش ریختی تا وقتی چراغشون علامت نداده نمیخاد .  اگه یه مدت طولانی دستگاه روشن نکنی ظرف ها کثیف میشوره . مرتب استفاده کن . شوینده هم قرص و ژل و پودر هست .. بسته به جیبت بخر . من پودر پریل میریزم رراضیم .

نمک رو حتما بریز عمر دستگاهت بالا میبره . جلادهنده . این دوتا اولش ریختی تا وقتی چراغشون علامت نداده ...

چقدر هزینه پودر و جلا دهنده و نمک میشه مارک پریل؟

چقدر هزینه پودر و جلا دهنده و نمک میشه مارک پریل؟

با این وضعیت قیمت ها که روزانه بالا میره نمیدونم گلم . من چند وقت پیش گرفتم الان قطعا بالا رفتن . پودر ۳۷.جلادهنده ۲۵. نمک ۱۶,.. ولی دوستان میگفتن بالا رفته قیمتا .

با این وضعیت قیمت ها که روزانه بالا میره نمیدونم گلم . من چند وقت پیش گرفتم الان قطعا بالا رفتن . پو ...

قیمت  ژل پریل رو نیگا کردم 180 ب بالا بود  

پودر رو جای ژل استفاده میکنین؟؟37 تومن ک خیلی خوبه 

چند دفعه استفاده میشه؟؟

2706