2726

خداشاهده شهرمون انقدر کوچولو هست سر و تهش‌ رو میشه نیم ساعت گشت ولی روزانه داریم کشته میدیم بخاطر کرونا حالم بد شده تا آنلاین میشیم خبر فوت ی نفر دیگه رو بخاطر کرونا بهمون میدن.

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسی ما هم همینیم تازه ئضعیت ما رو سفید اعلام کردن ولی روزانه کلی کشته میدیم

حدا حودش رحم کنه تازه میگن بدتر هم میشه

وقتی ی سری گاو و گوسفند رعایت نمیکنن عروسی و جشناشون ب راهه واقعا باید تموم بشه این وضعیت؟

البته عذر خواهی میکنم ک تو این پستم ب گاو و گوسفند توهین شد چون واقعا درک و فهم این زبون بسته ها ازون جور مثلاااا ادمها!!! بیشتره

وقتی ی سری گاو و گوسفند رعایت نمیکنن عروسی و جشناشون ب راهه واقعا باید تموم بشه این وضعیت؟ البته عذ ...

انروز عروسس پسر عمه ام هست درسته تو کوه و طبیعت عروسی گرفته ولی خوب کرونا راحت سرایت میکنه ما که نمیریم عروسی ولی ۳ شنبه عروسی دختر خواهرشوهرم هست اونم تو طبیعت میگیره عروسی رو ولی من میترسم نمیشه نرفت به شوهرم گفتم همه چیز از غذا و خوراکی و هر چیزی که لازم باشه خودم برمیدارم با زیر انداز میرم دورتر می شینم‌ خوب من الان موندم چه علطی بکنم

انروز عروسس پسر عمه ام هست درسته تو کوه و طبیعت عروسی گرفته ولی خوب کرونا راحت سرایت میکنه ما که نمی ...

نرو 

خب چکاریه با استرس بری. برا خودت زیرانداز و عذا و خوراکی ببری مگه اردو هست زیر انداز ببری!!!!

من بودم نمیرفتم .

تا وقنی کسایی هستن که میرن عروسی.  بقیه هم عروسی میگیرن.

نرید بذارید جمع کنن این بساط های مسخره شون رو

انروز عروسس پسر عمه ام هست درسته تو کوه و طبیعت عروسی گرفته ولی خوب کرونا راحت سرایت میکنه ما که نمی ...

دور از جون عزیزم من منظورم ب کسانیه ک عروسی میگیرن و مردم رو تو رودربایستی میزارن ک برن حتما .یا اگه نرن هم بین زن و شوهر مشکل پیش میاد بیشعوری از اوناست.

کلی ادم تو همین عروسیا مبتلا میشن و ناقل میشن ممکنه علامت نداشته باشه ولی تو بیرون نونوایی وووو ب مردم بی گناهی ک فقط واسه مایحتاج میرن بیرون انتقال میدن.

عزیزم خون خواهرشوهرت رنگین تر ک نیست چطور راحت میگی عروسی پسر عمم نمیرم باهاش خصومت شخصی ک نداری بخاطر کرونا نمیری واسه اونم نرو خیلی رک بگو بخاطر کرونا نمیام ناراحت شدم فدای سرت از فرهنگ پایینشه ک ناراحت میشه وگرنه باید درک کنه و بگه حالا ک بیشعوری کردم گرفتم حداقل توقع نداسته باشم ک طرف حتما بیاد.

من اگه بودم نمیرفتم ناراحتم میشدن فدای سرم برام مهم نبود.هر چقدرم تو فضای باز باشه اون تعداد ادم بالاخره کنار هم میان حال و احوا کنن و مطمئن باش هرچقدرم بگن پروتکل ها رعایت میشه اینطور نیست ظرف و ظروف ها کامل ضدعفونی نیست و هزارتا چیز دیگه.

اگه نری خیلی خوبه چون وجدانت پیش خودت راحته ک تو این زنجیره نقشی نداشتی.❤

وقتی ی سری گاو و گوسفند رعایت نمیکنن عروسی و جشناشون ب راهه واقعا باید تموم بشه این وضعیت؟ البته عذ ...

اره بقران خدا نگذره ازشون متنفرم از ادمای بی فرهنگ دیشب و‌پریشب نردیک خونه ما دوتا هروسی بود اخه کسی نیست بگه احمقاااااا عروسیتون باعث‌میشه شادی چندتا خانواده عزا بشه وضعیت شما ما سیاه😭😭😭😭😭😭😭

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
اره بقران خدا نگذره ازشون متنفرم از ادمای بی فرهنگ دیشب و‌پریشب نردیک خونه ما دوتا هروسی بود اخه کسی ...

واقعا ادمای بیشعورین کاش میشد ادم بگه خودتون بگیرید بمیرید ب درک فدای سر بقیه میشین هرچی ادم بیشعور تو جامعه کمتر بهتر ولی خب ب کلی ادم دیگه انتقال میدن .ی چیز فردی نیست ک بگه ب کسی ربط نداره دلم میخواد عروسی میگیرم.متاسفانه کارمون با ی عده احمق و بی فرهنگ گره خورده .

نرو  خب چکاریه با استرس بری. برا خودت زیرانداز و عذا و خوراکی ببری مگه اردو هست زیر انداز ببری ...

اردوخوب اومدی

واقعا مسخره هاااا 

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
دور از جون عزیزم من منظورم ب کسانیه ک عروسی میگیرن و مردم رو تو رودربایستی میزارن ک برن حتما .یا اگه ...

شما درست میگی عزیزم از من باشه که اصلا برای خرید مایحتاج هم بیرون نمیرم حالا تا ۳شنبه شاید ی جوری شد نرفتیم 

2706