2733
2734
عنوان

شمابودید بین کار وازدواج کدومو انتخاب میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 62 پست

شاید موقعیت ازدواج بعد این بزودی واست نیاد معلوم نیست ک عزیزم پیدا کردن جفت خیلی سخته . و اینکه میتونی بعد ازدواج هم کار کنی 

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
درسته ولی خب من خودمو میشناسم من توانشو ندارم جا میزنم وسط کار میگم دیگه نمیتونم برم 

پس کلا کار رو بی خیال شو مگر ابنکه که کلااااا قصد ازدواج نداشنه باشی

تو که قرارت با اردواح کردن خونه نشین بشی چرا میخوای وقت و پولت رو برای یاد گرفتن کار جدید تلف کنی؟!

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرتون کاشت ناخن جای خوب یادبگیرم میشه که سریع به درامد خوب رسید؟

واقعا فكر ميكني الان همه ناخن كارا مايه دارن ؟

همه شغل ها مخصوصا مشاغلي مثل  ارايشگري ناخن  خاك خوري زياد دارن بايد چند سال فقط زحمت بكشي و مشتري جمع كني و تجربه كسب كني 

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
2731
واقعا؟اخه دیدم بعضی هاشون ماشین خوب خونه خوب شیک میگردن 

بله بعضياشون ،ولي خيلي زحمت و خاك خوري داره من تو دوستانم داشتم ناخن كار و اينكه به شدت اعصاباشون ضعيفه 

البته هررر كاري سختي داره ولي بهتره با سختياي كار مورد نظرت هم اشنا بشي و بدوني فقط مزايا نيست واقعا بايد زحمت بكشي

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟

شغل و ازدواج که مانع هم نیستن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738
وقتی دوسش نداری ازدواج نکن چون اگه داشتی تو دو راهی نمیموندی

خب اخه خواهرام میگن ماهم قبل از ازدواج عاشق نبودیم ولی الان با دنیا عوض نمیکنیم شوهرامونو وخب هرکی رو دوسش داشتم چقدر نامرد بی مسعولیت دختر باز وکثیف بوده که خودم با اینکه دوسش داشتم خودمو کشیدم کنار دوست پسر مجازی زیاد داشتم 

ازدواج کن اگه به نظرت پسر خوبیه وموقعیتش خوبه .الان خواهر زاده من مثل شماست اینهفته ام داره واسش خواستگار میاد همش مونده چیکار کنه موقعیت پسره ام خوبه بهش گفتم اگه فکر میکنی پسر خوبیه بهتره قبول کنی چون ممکنه بعدا دیگه همچین موقعیتی گیرت نیاد البته شایدم خیلی بهترش بیاد واین یه ریسکه واسه انتخاب بعد اینکه نقده بچسب 

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
ازدواج کن اگه به نظرت پسر خوبیه وموقعیتش خوبه .الان خواهر زاده من مثل شماست اینهفته ام داره واسش خوا ...

من سه ساله موندم واسه موقعیت بهتر ولی ادم هایی که پیش اومد اره شاید چهره های بهتری داشتن ولی واقعا گرگ وپست وفقط دنبال رابطه جنسی بودن 

2706