2737
2734
عنوان

درد شکمی در ماه پنجم بارداری

11821 بازدید | 14 پست

سلام خانمای عزيز 

من هفته 17 بارداری هستم، 3 روزه که به شدت دل درد و کمر درد و درد لگن دارم، امروز درد رسیده به قسمت وسط شکمم، در حدی که میخوام پهلو به پهلو بشم از درد میمیرم، کسی تجربه‌ داره؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم بهت توسیه میکنم حتما به پزشکت مراجعه کنی ولی میدونم ممکنه خطرناک باشه و مشکلی برای بچه پیش اومده باشه درد کمر و زیر شکم طبیعی هست ولی امکان داره این دردی که شما میگی به وسط شکمت رسیده طبیعی نباشه

البته خیلی نگران نباش انشاء الله که چیز مهمی نیست و بچه سلامته 💜

برای خودت و کوچولوی توی شکمت آرزوی سلامتی میکنم 😘

درد زياد توي بارداري طبيعي نيس يه دكتر برو در حد معمولي باشه درد عاديه

عزیزم دو شب پیش رفتم اورژانس، به دکتر خودم زنگ زدن برام سونوی اورژانسی و آزمایش ادرار اورژانسی تجویز کردن، همه چی نرمال بود و بهم آمپول پروژسترون زدن و گفتن دردت بهتر میشه، اما اثری نداشت، خیلی استرس دارم 

2738
عزیزم بهت توسیه میکنم حتما به پزشکت مراجعه کنی ولی میدونم ممکنه خطرناک باشه و مشکلی برای بچه پیش اوم ...

ممنون عزیز دلم، دو شب پیش رفتم اورژانس و به دکترم زنگ زدن و دکتر سونوی اورژانسی و آزمایش ادرار اورژانسی تجویز کردن و انجام دادم و همه چی نرمال بود و بهم آمپول پروژسترون زدن و گفتن دردت بهتر میشه اما اثری نداشت، خیلی استرس دارم 

منم هفته ۲۱ هستم درد دارم البته من سرکلاژ شدم و استراحت مطلق،  قبلا یه سزارین داشتم نمی دونم جا ...

عزیزم انشالله هم خودت و هم نی نیت سالم و سلامت باشید، انشاالله نی نیت سالم و سلامت بیاد بغلت. 

من بارداری اولمه، چون تجربه ای از بارداری ندارم بیشتر استرس دارم و میترسم

درد زياد توي بارداري طبيعي نيس يه دكتر برو در حد معمولي باشه درد عاديه

عزیزم دو شب پیش رفتم اورژانس و به دکترم زنگ زدن و دکتر سونوی اورژانسی و آزمایش ادرار اورژانسی تجویز کردن و انجام دادم و همه چی نرمال بود و بهم آمپول پروژسترون زدن و گفتن دردت بهتر میشه اما اثری نداشت، خیلی استرس دارم 

دوستان به نظرتون  امکانش هست آپاندیسم عود کرده باشه؟!

نه عزیزم امکان نداره چون الان خودت داری میگی سه چهار روز هست که این درد رو داری

آپاندیس نهایتا ۲ روز بعد از حاد شدن میترکه و بعد از چند ساعت طرف رو میکشه البته اون دو روز هم که گفتم موارد خیلی کمی رو شامل میشه برای همینم هست که خیلی سریع شخص رو جراحی میکنن پس نگران نباش

عزیزم دو شب پیش رفتم اورژانس و به دکترم زنگ زدن و دکتر سونوی اورژانسی و آزمایش ادرار اورژانسی تجویز ...

سلام منم الان هفته ۱۷هستم پهلوم درد میکنه از دیشب بنظرت عادیه شما رفتی دکتر؟؟

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2706