2737
2739
عنوان

خانوما من دخترم یکسالو یکماهشه میخام باردار شم بنظرتون خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئني؟بهش از تمام جنبه ها فكر كردي؟

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
2731

نه اتفاقا پست هم بهتره باهم بزرگ میشن زیادم از حسادت سر در نمبارن بچه هر چه بزرگتر میشه اذیتش بیشتر میشه اگه کمکی داری و مقاومت و کلا بدنت مشکل نداره خوبه 

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
2738
بچه اولم شیر خشک میخوره آخه تابخامم باردار بشم طول میکشه. 9 ماه هم حاملگی دخترمم بزرگ میشه

بنظرم صبر کن یکمی ب خودت فرصت بده بزار این بشه دوسالش والا بچهای بعدیو آدم زرتی ماه اول حامله مبشه😞

عزیزم اول جایگاه همسریتو باید پیدا کنی بعد جایگاه مادریتو یعد دوباره ۳ سال وقفا بندازی با شوهرت زیاد وقت بگذرونی روابط جنسیتو ارتقا بدی .هیکل زیباتو بدست بیاری. رحمت استراحت کنه که افتادگی رحم و مثانه نگیری تارو زانوت بشینی یه قطره جیش کنی. ما زنیم دستگاه جوجه کشی نیست که حتما چند تا بچه باشه از نظر مالی به توانایی خوبی برسیم چون خرج دو تا بچه سخته.الان باید ببینی دختر اولت که یه سالشه چه کارایی بلده خودش مستقل شه جیششو بگه چون دیگه نمیتونی بغلش کنی غذاشو بخوره خودش بتونه تنها بخوابه

روانشناسی کودک
بچه اولم شیر خشک میخوره آخه تابخامم باردار بشم طول میکشه. 9 ماه هم حاملگی دخترمم بزرگ میشه

خوبه که هم سن باشن

اما سختیش واسه شماست 

احیانا سزارین که نبودی؟ اگه سز بودی بذار 3 سال بگذره، از نظر بخیه های اون تو میگم

نه اتفاقا پست هم بهتره باهم بزرگ میشن زیادم از حسادت سر در نمبارن بچه هر چه بزرگتر میشه اذیتش بیشتر ...

یعنی چی بدنم مشکلی نداشته باشه یعنی سیستم ایمنی بدن

من تنبلی تخمدان دارم چکاپ دادم دکترم صلاح ندونست وایسم سال دیگه خودمم چون دفعه اول ۱۴ ماه اقدام بودم گفتم این دفعه کمه کم ۶ماه طول میکشه زرتی ماه اول گرفت الان باردارم و فاصله شون دقیقا دوسال وده روز میشه

😎😎
2706