2733
2734
عنوان

کار عجیب زندایی شوهرم😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلم مادرشوهرمه ،از وقتی اعلام کردم من نیستم ی بند زنگ میزنه و کلی حرف بارم میکنه

بزار حرف بارت کنه. بگو من از جونم سیر نشدم با این کرونا پاشم برم دورهمی!!!

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

صمیمی نیستین؟؟؟ 

وااااای ما تو شمال اینو داشتیم یه حااااااالی میداد فامیلای سمت مادری ایتجوری بود تازه همون روز وام خونگی ام داشتیم میدادیم ب صاحب اون خونه  خودمونم همه کمک میکردیم تو ظرفا و پذیرایی شستن بردن اوردن اخرشم جاروبرقی میکشیدیم میومدیم خونه😂😂😂😂😂😂

2728

محلش نزار دهنش جمع میکنه

بگو من تو این کرونا پام نمیزارم از جونم سیر نشدم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

پیرزن از بیکاری نمیدونه چکار کنه یه زری زده اینقدر بدم میاد از این کارا مگه بیکاری بعدم واقعا وقت دارن هر هفته قشون کشی کنن ی خونه۳۵ تا آدم!!!

همیشه از تو همین جمعا حرف درمیاد بالاخره۴ تا خاله زنک توشون هست زیادی رو بدی میخوان ببین چطور میخابی! چطور پا میشی و...

وقتی نری موظف نیستی دعوت کنی.بعدم مادرشوهرت حرف زد بگو مثل شما بیکار نیستم خیلی هم دلت میخواد پول بده ببرمشون رستوران

2738
مشکلم مادرشوهرمه ،از وقتی اعلام کردم من نیستم ی بند زنگ میزنه و کلی حرف بارم میکنه

بیجا کرده بگو شما شعور ندارین تو این کرونا میریزین تو خونه های هم دیگه من اینطوری نیستم.اولا با لباسی ک از بیرون اومدن میان تو و همشون لباساشون تمیز نیست بعدشم اون همه تعداد بالا تو محیط خونه.

جواب مادرشوهرتو محکم و جدی بده ک فکر نکنه تو هر زمینه ای میتونه فضولی کنه.خونه زندگیته اختیارشو داری .

اصلا قبول نکن.

بقول خودت کرونا هم نبود کار جالبی نبود چ برسه تو کرونا.

تهشم هزار جور حرف و حدیثه.بزار بعد کرونا با کسایی رفت و امد داشته باش ک حالت باهاشون خوش باشه نه با اینا ک میگی حتی قبلا هم رفت و امد نداشتی و کلا ادم معذب میشه و اخرشم کلی حرف بیرون میاد وووو