2733
2739

الان تویه تاپیکی بحثش شد برام جالب بود راجع بهش بگم ک تجدیدخاطره بشه واسم.تقریبا ۴سال پیش یه شب رفتیم خونه خاله شوهرم بعد گفتن توکه شوهرت دماغش عملیه چراخودتم عمل نمیکتی البته دماغ من خوب بود ها ولی مال شوهرم فانتزی بعدمنم همون شب لج کردم ک بایدفردادماغموعمل کنم حالا چهارشنبه شب هست جلوجمع گفتم فرداشب دماغ منوعمل کرده تصورکنید همه مسخرم کردن ک اصلا نمیشه دم عیده همه دکترایارفتن مسافرت یامریض های اضطراری فقط قبول میکنن

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

جونم بگه براتون ک منم تا خودصبح توی نت سرچ کردم ک بهترین دکتردرتهران ودکترخوب درتهران حالا هزارتومنم پول ندارم خلاصه یه دکترپیداکردم ورفتم مطبش ساعت دوظهر من ومادرم بودیم رفتم داخل بهش گفتم اقای دکتر باید دماغموامروز عمل کنی بعد فک کرد دیونه ایم گفت خانم مزاحم‌نشوبروبیرون

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش این ممارست رو میزاشتی واسه ساخت واکسن کرونا حتما یه چی میساختی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
جونم بگه براتون ک منم تا خودصبح توی نت سرچ کردم ک بهترین دکتردرتهران ودکترخوب درتهران حالا هزارتومنم ...

تند تند بنویس برم بخوابم🥱🥱🥱🥱🥱

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم من به دستان خدا خیره شدم‌معجزه کرد❤

بعدم گفتم‌قضیه حیاتیه من وشوهرم سردماغ بحثمون شده کارمون ب طلاق میکشه و عکس دماغ اونونشونش دادم بعد گفت این ک ترکیده دماغش کی ایطورش کرده منم گفتم دکی دستم به دامنت من شهرستانیم ساکن تهران اگ دعوامونوشدید شه جای خواب ندارم بعدکلی بهم خندیدوگفت بردبعد عیدبیا منم زدم زیرگریه ک دکترقضیه میگم واجبه امروزلابلای مریض هات بفرستم داخل بعد گفت دخترمن امروزعمل ندارم یک دو باید عکس بگیری ازمایش بدی الکی ک نیست گفتم خو توبرام بنویس من همه روامروز انجام میدم گفت الان پنج شنبه ظهره من اتاق عمل نمیرم تا شنبه اصلا .شنبه ام وقتم پره

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
2738
من سه بار عمل کردم با سه تا دکتر متفاوت😂😂🤭هربارم همه میگفتن قبلی قشنگتر بود چرا هی دستکاریش میکنی ...

سع دفعهههههه خب جرا دفعه اول جمش نمیکنی؟

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم من به دستان خدا خیره شدم‌معجزه کرد❤

بعد قبول کرد ک شنبه عملم کنه البته باکلی ترفندک گریه .میگفت خوشم ازسماجتت میاد😎ولی گفت تاشنبه باید تمام ازمایش وعکسات انجام شده باشه پولو واریز کنی و ساعت ۴عصربیمارستان خیابان افریقاباشی منم تند تند رفتم عکس گرفتم وازمایش دادم دوتاشونم گفتن شنبه صبح جواب امادشت ورفتم طلافروشی ۴سال پیش کل طلاهامو یه عالمه بودفروختم ۹تومن پول دکخر ۸تومن بودریختمش ب حساب بیمارستان و شنبه صبح رفتم بستریم کردن عصرعملم کردن 😅😅😅حالا نکته جالبش اینجاست ک 

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

شوهراتون مخالفت نمیکنن؟

من خیلی دوست دارم عمل کنم ولی نمیزاره 

بعدش ازخانوادشم میترسه بزاربرم عمل کنم ازاونورم خواهراشغالش خیلی دخالت میکنه اون خودش میخوادبره عمل منونمیزاره هرکاری انجام میدن بمن میرسه میگن ن فلان کارونکنیاخوب نیست 

2706