2737
2734

من یک هفته بعد از اینکه شوهرم الکل خورده بوده باردارشدم. البته قبلش ۶ماه نخورده بوده اما اون شب زیاده روی کرده بوده. و طبق تاریخ سونو یک هفته الی ده روز بعدشم بچه تشکیل شده. خیلی نگرانم توروخدا بباین بگین تجربه ای داشتین

خدایا ممنونم بابت هدیه قشنگت...مسافرکوچولومونو به تو میسپاریم صحیح و سالم بذارش تو آغوشمون. خدایا خودت مواظب فسقلی تو دلم باش. کاربر چندساله هستم که یهو به سرم زد تعویض کاربری کنم. 😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم متاسفانه اگه نخورن منو باید بگم تا40روز کسی که مشروب بخوره نماز روزه هاش قبول نیس

حالا من از نظر شرعی گفتم

ازنظر نطفه و...اینا نمیدونم

کتاب ریحانه بهشتی رو خوندی؟

عزیزم ای کاش شما که تواقدام بودین یکم بیشتر مراعات میکردین

بازم دیگه اتفاقی افتاده دعاکن قرآن بخون نذر کن ازخدا بخواه ان شاءالله بچت سالم وصالح باشه

مخالفا حوصلتونو ندارم سرصبحی اینجا تبادل نظره فهمیدی جونم تبادل نظرررر

2738

خرافاتي نباشيد

انشالله كه بچت سالمه هيچيم نميشه ذاتشم به ننه باباش ميره خيالت راحت

طرف نميتونه بچشو تربيت كنه ميگه اين بچه ذاتش خرابه😂

منو ريپ نكنيد لطفا 

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
ی صدقه رفع کن ی نذری ادا کن   برای اینک رو ذات بچه تاثیر نذاره

بیشتر از همه میترسم روی جسمش تاثیر بذاره

خدایا ممنونم بابت هدیه قشنگت...مسافرکوچولومونو به تو میسپاریم صحیح و سالم بذارش تو آغوشمون. خدایا خودت مواظب فسقلی تو دلم باش. کاربر چندساله هستم که یهو به سرم زد تعویض کاربری کنم. 😊😊😊
نه چیزیه که شده لابد خارجیا همه نطفه هاشون خراب شده

میگن روی قلب و اینا اثرداره

عزیزم متاسفانه اگه نخورن منو باید بگم تا40روز کسی که مشروب بخوره نماز روزه هاش قبول نیس حالا من از ...

ما یکسال و دوماه اقدام بودیم دیگه اون ماهم فکر نمیکردیم بشه. من که خودم مخالف صد در صدم عزیزدل. چکار کنیم از دست این مردا

نه بابا هیچی نمیشه برو عشق کن با بارداریت  بارداریت مبارک

مرسی عزیزم انشالله که نشه دعام کنین

2706