2726
عنوان

واقعا خسته شدم از محبتهای خانواده همسرم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3115 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده خودت رو تو مدیریت کن خانواده شوهرت رو شوهرت 

بهشون بگید دوستتون داریم و از محبت هاتون ممنونیم ولی بذارید مستقل باشیم مستقل بودن به معنی فاصله گرفتن و بی محبتی نیست هر روز تماس میگیرم ولی نمیام

2728
پس ب خودتون کی می‌رسید .اصلا وقت میکنید ب هم محبت کنید .

دقیقا همون ۹ شب به بعد همه رو دک میکنیم میایم خونه دقیقا مشکل مون همینه دنبال یه راهکاریم قبلا انقد پاپیچ نبودن الان خیلییی سخته  حالا خانواده من زیاد پاپیچ نیستن بازم کمتر میریم ولی خانواده شوهرم ن از زمانی ک میزسیم مادرشوهرم تخمه و میوه و شکلات و همه جی میاره 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
خانواده خودت رو تو مدیریت کن خانواده شوهرت رو شوهرت  بهشون بگید دوستتون داریم و از محبت هاتون ...

میدونی ما دقیقا سه تا ساختموت کنار همیم خونه ما هم دقیفا بین خونه پدرم و پدرشوهرمه فاصله اش در حد یه دقیقه رفتنه خیلی وقتها مادرشوهر و مامانم میان خاارم میاد البته با خاهرم راحتم چون میاد با دخترم بازی کنه وقتی شوهرم میخاد بیاد میگم پاشو الان محمد میاد خستس معذب میشه باز فردا دلت خاست بیا

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
بگو برا منم شام و ناهار تدارک ببینه من میام

انقد تدارک میبینه ک به تو هم برسه😥😥😥😥😥

کرونا فرصت خوبی بود براتون که کم کنید که از دستش دادید

اره اتفاقا کرونا رو خم بهونه کردیم ولی موفقیت امیز نبود 

2706