2703
2553

شاید عجیب باشه اما هم من هم شوهرن واقعا از دست هردو طرف مون دیگ به تنگ اومدیم هر شب مادرشوهرم زنگ میزنه مارو دعوت میکنه اگ نریم کلی ناراحت میشه مخصوصا پدرشوهرم ...اینم بگم پدرشوهر و مادرشوارگ عموم و زنعموم هستن شوهدمم از سرکار میاد میگ دلم فقط خونه خودمونو میخاد ک باهم دوتایی شبو بگذرونیم ولی کافیا یه شب خونه خودمون باشیم هردو طرف زنگ میزنن چرا امشب نیومدید پس مادرشوهرم کلی خجالتم داده با کارهاش من واقعا نمیدونم دیگ چطوری بگم اینکارو نکنه با کمردرد و پادردش نون میپزه میاره برامون حتی امسال گفت کو سنگین باری رب خونه تونو خودم درست میکنم ولی مسئله اصلی اینه ک من و همسرم فقط میخایم کمتر بریم خونه پدر خودم و خودش خونه بابای خودمم کافیه یه دوشب نریم بعد ک نیریگ میگ به به چه عجب 😐😐😐از اول هم همش پذیرایی یه دفعه هم ک کرونارو بهونه کردیم وای الم شنگه به پا شد مگه کرونا برای شماست فقط یه شب هم نرفتیم مادرشوهرم کلی ناراحت و گله ک چرا دیشب شام تدارک دیدم نیومدید تازه دخترم دیوونه شون میکنه ولی میگن بذار خونه مارو بریزا و بپاشه خودمون جمع میکنیم تو بارداری اذیت میشی حتی وقتی شوهرم سرکاره من میرم خونشون کاری داشته باشم حتی شیش صبحم ک باشه میگن چرا دخترتو نیاوردی ببینمیمش😐ولی من فقط خستم از اینکه هفته ای ۷ شب و روز اونجا یا خونه بابام ایناییم واقعا از محبتهاشون شرمندم و همسرم دوس داره خیلی شبها خونه باشیم ولی همش تو رو دروایسی گیر میکنیم چیکار کنم ؟؟؟؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خب ناراحت بشن بجاش جمعه برید کادو ببرید ازدلشون درمیاد متوجه میشن شما اونجوری راحت ترید

اسم کاربریم دو حرف اول اسم خودم و همسرمه...ذهن منحرف شمام قابل احترامه 😁
2714
تک فرزند هستید دوتاتون؟

نه بابا سه تاییم تو هر خانواده عزیزم 

من یا داداش مجرد دارم و یه خاهر ۹ ساله ک وقتی میرین خونه پدرم اونها انقد خوشحال میشن برعکس تمام برادر زن و دامادها ک بیشترشون باهم رابطا خوبی ندارن این شوهر من و داداشم انقد باهم میگن و میخندن خونه مادرشوهرمم یع خاخرشوهر دارم ک دوتا بچه داره ک اونم خیلی مهربونه و یه برادرشوهر ک دخترمو رو سرش میذاره و مجرده ما میریم خونشون میرا کلی چیزی واس دخترم میخره

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706